Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z zamkiem, nie mogę dostać się do samochodu.


Gość Ben

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Od paru miesięcy w naszej rodzinie zawitał Terrano I 2.7TD. Jesteśmy zadowoleni z zakupu.

Dziś wieczorem chciałem zamknąć samochód(centralny zamek) przekręcam kluczyć ale nic sie nie dzieje, dopiero za drugim razem zamknąłem. Potem jak się okazało gdy chciałem otworzyć, zamek odmówił posługi ;) Zamek chodzi leciutko w obie strony kręcąc kluczem słychać mechanizmy ale drzwi się nie otwierają. Sytuacja jest o tyle kiepska że od strony pasażera zamek wogule nie działa, klucz robi pełny obrót a nawet lepiej ;) Zamek w klapie jest zepsuty i nawet kluczyka nie włoże.

Powiedzcie mi teraz jak mam się włamać do mojego tyrana... przywiązałem się sentymentalnie do moich szyb bocznych ;) a łomu nie mam, od sąsiada nie pożycze bo wstyd ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzcie mi teraz jak mam się włamać do mojego tyrana... przywiązałem się sentymentalnie do moich szyb bocznych ;) a łomu nie mam, od sąsiada nie pożycze bo wstyd ;)

 

Pozdrawiam

Cóż, czas na zmiany. Szyb....

Dowiedz sie, która najtańsza i ...

Jak nie masz łomu to poszukaj kamienia :)

I napraw zamki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...