Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kierownica w Notesie


wiszut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie przerażaj się - moja wyglądała podobnie w w chwili sprzedaży, auto miało ok 47,500 km.Co charakterystyczne - u Ciebie identycznie jak u mnie otarcia pojawiają się na tej tylnej połówce koła - od strony zegarów. Kupiec od razu zwrócił na to uwagę. Ale ponieważ wcześniej widział kilka innych aut, sam przyznał,że TTTM. Jedynym skutecznym sposobem jest zlecenie obszycia koła dobrą skórą. Efekt jest doskonały. Widziałem takie kierownice, można wybrać sobie jakiś efektowny lub pasujący do całości kolorek. Warto zainwestować te 250 PLN

Edytowane przez Dar1962
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz zamiast płakać i żalić się...spójrzcie na to z innej strony-

Obszyję sobie skórką kierke,kupie gałeczkę z mieszkiem(ze skórki a jakże) i o ile ładniej będzie środeczek wyglądał.Miną stresy,uwolnią się dobre fluidy,endorfina zacznie się w mózgownicy wydzielać...samo szczęscie!...Tylko niech mi które zacznie zaraz że kase musi wydać!!!Zepchne do rowu!!! :devil: :devil: :devil::dribble: :dribble: :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacko też chodzi mi ten pomysł po głowie.Kierownicę w Tarnowie obszywa majster za 150 zł,tak jak oryginał z czterech kawałków,nacina kiero w miejscach szycia i klej.

Może założymy nowy temat pt. Doposażenie wiec wszystkie gadżety montowane w note.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz ,ja to pisałem trochę żartem trochę na serio :D

Nie wiem czy warto taki temat zakładać ...może???Jak chcesz to zakładaj.

Bo jest temat samodzielny zakup części do Note,ale może zrobiłby się w nim bałagan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to inni koledzy? Z marszu można by tam od razu wrzucić temat świateł dziennych i ostatni o gałce :)

Na forum forda fusiona gdzie ostatnio gościłem był taki temat był bardzo popularny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co zakładamy? A może tym razem ktoś inny z kolegów poprosi adminów o przyklejenie założonego tematu? Ja robiłem to ostatnio w temacie bubel. Nie o to chodzi, abym się uchylał ;) ale nie chcę, aby powstało wrażenie, że ja Tu się jakoś panoszę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to inni koledzy? Z marszu można by tam od razu wrzucić temat świateł dziennych i ostatni o gałce :)

Zakładaj i nie certol się ...można dorzucić jeszcze mój post o montażu czujnika płynu spryskiwacza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat założony i zgłoszony do moderatora z wykazem zawartości, która na początek ma się tam znaleźć :).

Twój temat Jacko o zbiorniku spryskiwacza oczywiście zgłosiłem, bo to świetna modyfikacja. Niestety nie ma tam już chyba zdjęć. Warto uzupełnić jak jeszcze masz. Ale to już jak pojawi się w temacie Tuning :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Powiedzcie mi jak dobrać się do pokrywy air bagu na kierownicy?

Za Chiny ludowe nie mogę tego rozkminić.Pod zaślepkami nie mam ani wkętów-śrubek ani widocznych sprężynek...a co włoże wkrętak to klakson! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak dobrać się do pokrywy air bagu na kierownicy?

Za Chiny ludowe nie mogę tego rozkminić.Pod zaślepkami nie mam ani wkętów-śrubek ani widocznych sprężynek...a co włoże wkrętak to klakson! :D

http://forum.nissank...k-zdjac-airbag/

może to pomoże ;)

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Maniek,czytałem to i kumałem nad kierą dość długo i ni w ząb,może odezwie się ktoś kto sam się do tego dobierał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kierownicę skręconą w lewo lekko i ściąga auto - wiem, pewnie jakaś usterka zawieszenia. Miałem zmieniane amortyzatory i tuleje wachacza, zbieżnośc była ustawiana -ale nie udało się tego mechanikom z "przeglądów" "wyprostować" jak było przed tak jest nadal. Co to może być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem ci tak. Spotkałem się z tym problemem w praktyce w moim poprzednim aucie lanosie. Wprawdzie mi nie ściągał ale kierownica była skręcona w lewo. Nawet się przyzwyczaiłem, ze tak musi być i jeździłem. Któregoś razu zgłosiłem jednak problem w ASO i ustawili. Takie odchylenie miała moja córka w innym autku i też jeździłem na korekcję ustawienia. Myślę, że można to wyprostować. Prawdopodobnie twoi mechanicy nie wiedzą jak do tego podejść. Może na forum ktoś się znajdzie co ich naprowadzi na właściwy kierunek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to tylko koło kierownicy skręcone ? Czy także ciągnie wyczówalnie w bok? Jesli tylko koło to jeden drążek końcówek zrobili za krótko a drugi za długo. Po prostu nie zablokowali koła kierownicy na wprost przy ustawianiu zbieżności. Jeśli ciągnie wyczówalnie w bok to na 100 procent źle ustawiona zbieżność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem w dwóch warsztatach i efekt ten sam- więc chyba to wachacz? podobno w micrach wahacze są miękkie, note w końcu ma chyba zawieszenie do micry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich.Jestem nowy na forum więc prosze o wrozumiałość.

W moim notku a raczej mojej żonki kierownica zaczeła się łuszczyć przy 40 tys. Na wyposżeniu samochodu 2 kremy do rąk więc kierownica była raczej nawilżona :shifty: .Teraz autko ma 70tys i kiera złuszczyła się po całości więc postanowiłem ją obszyć skórą koszt to 150 zł plus mieszek 30 zł i niestety samochód musiał stać w garażu dwa dni bez kiery(kierownica pojechała do radomia) ale nie do końca jestem zadowolony chyba lepiej poszukać na allegro obszytą fabrycznie,mogłem kupić od tiidy (pasuje do nota) z samochodu który miał 9tys. przebiegu więc prawie nowa sztuka za 300zł

 

Acha co zdejmowania AIR BAG to jest banalnie proste odpinasz akumulator zdejmujesz zaślepki po obu stronach kierownicy w głębi jakieś 5cm jest tam drucik trzeba go wcisnąć płaskim śrubokrętem i odciągnąć poduche z boku i trzymać. Druga strona to samo wcisną drucik odciągnąć i trzymać , jak już jest poluzowana to mocnym pociągnąć szarpnąć do siebie ale z uczuciem żeby poducha nie wylądowała w bagażniku i nie wyrwać kabelków :P odpinamu kostke kabelek od kiaksonu i gotowe.Ja robiłem to sam ale w dwie osoby jest łatwiej wciskać i ciągnąć . Moge jeszcze podesłać jak kasować błąd poduchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ,też to widziałem,mimo obszycia ,bez urazy wyglada jak pokrowiec.W oryginalnym obszyciu masz kierownicę pokryta całą.Wiem,wiem ,cena a cena,tu 30 zł a tam od 150 w zwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...