Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kierownica w Notesie


wiszut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie swoje spełnia,i to najważniejsze.Miałem tak "obszyte" w N15,ale w alcantrze i powiem że w dotyku jeszcze lepiej niż skóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że spełnia i to bardzo dobrze!.Lepiej niż te pseudo pokrowce na kierownicę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiem tak :masakra ten pokrowiec, to ja już wole wydać 150 i mam jak mam. w weekend zrobie fotki to wkleje jak ja mam to zrobione

 

fotki mojej obszytej kierownicy

post-64566-0-08843200-1363464102_thumb.jpg

post-64566-0-85464400-1363464124_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paplo,superWidzę że nici dobrane pod kolor wskazówek :D

Mike,bez urazy...ale różnice widać,nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia różnic to kwestia oczekiwań i potrzeb :) Dla jednego wystarczy, że ma w dłoniach skórę (o kurcze jak to zabrzmiało :D) a ktoś iny by się w swoją kierownicę non stop wpatrywał na przykład :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tego pisałem bez urazy....

Sam się rozglądałem za takim obszyciem,ale stanęło hehe....na skórze :D na całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Od tygodnia mam obszytą kierownicę u siebie w Note.

 

 

Dla osob ze Slaska polecam tapicera :

 

http://tapicerpro.pl/kontakt.html

 

3h czekania i na miejscu zrobione. Dojazd bardzo łatwy, bo niedaleko lotniska w Pyrzowicach.

 

Efekt bardzo fajny. Jedyne dwa minusy to 

1 trudniej chodzi sygnał w kierownicy bo skóra ścisnęła plastiki szare i trzeba mocniej 'titek' wcisnąć

2 na początku waliło butaprenem, nim wywietrzało ;)

 

yt6l.jpg

 

koyj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waliło butaprenem bo całość jest podklejana,nie tak jak pseudo obszywki za 25 zł z allegro.

Ale jest super.Widzę że kolega też polecial po tym samym wzorze co ja :D


Ciekawy jestem kto robił te zdjęcia :D 100-120 na blacie...magik cy co??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profeska :). Koszt ?

200zl.

 

 

waliło butaprenem bo całość jest podklejana,nie tak jak pseudo obszywki za 25 zł z allegro.

Ale jest super.Widzę że kolega też polecial po tym samym wzorze co ja :D

Ciekawy jestem kto robił te zdjęcia :D 100-120 na blacie...magik cy co??? :D

Magia ;) Co do wzoru to miałem plan, zeby górną i dolną część zrobić jasną skórą, pod kolor obudowy zegarów, ale tapicer mnie odwiódł od tego z powodów praktycznych.

 

A co do zapachu to ciekawe jak będzie w lato - jak ostatnio auto stało w słońcu i wnętrze się konkretnie nagrzało, to smrodu trochę było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kiera przy 80 tys km wyglada koszmarnie. Taksówki z przebiegiem 400 tys maja lepsze.

Szukam kogoś w okolicy wawy- ale ceny mocno przesadzone.

Pierwszy pan od kierownic zaspiewal 300 zł i "za miesiąc niech pan podjedzie"

Ma ktoś kogoś do polecenia, bez drenażu portfela ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wpisz sobie w allegro obszywanie kierownic warszawa wyskoczy ci kilka aukcji po 110 zł, u tego Pana zamówiłem kierownicę do Notka, przyjechał już z obszytą kierą, demontaż i montaż w cenie, cena dotyczy skóry II gatunku a 150 zł I gatunku. Dla mnie super 15 minut i po sprawie. Pozdr. Yogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zl.

 

 

Magia ;) Co do wzoru to miałem plan, zeby górną i dolną część zrobić jasną skórą, pod kolor obudowy zegarów, ale tapicer mnie odwiódł od tego z powodów praktycznych.

 

A co do zapachu to ciekawe jak będzie w lato - jak ostatnio auto stało w słońcu i wnętrze się konkretnie nagrzało, to smrodu trochę było :)

To tak jak ja!,ale zrezygnowałem sam...wydawało mi się za bardzo wyzywajace :D

Co do zapachu to niknie w kilka dni i nic więcej się nie pojawiło,tak że spoko.

W poniedziałek obszywam w Carlex w Bielsku-Białej. Opstykam fotograficznie kierownicę przed i po. Oczywiście się pochwalę.

Doooobra firma,mają super galerie,trochę za daleko było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że dobra... dlatego się pochwalę po odbiorze - chętnie porównam ze zdjęciami powyżej i zobaczymy czy warto było czekać na swoja kolejkę półtora miesiąca :) (ponoć jedna dziewczyna nie robi nic więcej prócz obszywania kierownic :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo!To jak będziesz jej dotykał(KIEROWNICY!) To przypadkiem nie rozmarzaj się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy! ale ciężko pewnie będzie :)


 


przed:

 

8f648acecc3609d8med.jpg

 

 

9ce1c882b17cecaamed.jpg

 

24460341241a1a1dmed.jpg

 

 

po:

 

7d2a29cb3259dc56med.jpg

 

17f05db70f6fd805med.jpg

 

0d79b056537fa765med.jpg

 

967d7997139d4a1fmed.jpg

 

 

 

 

 

aha.... 

aby pokazać wszechstronność Carlex'u należy wspomnieć że dziś na ich parkingu w celu tuningu tapicerki i inkrustacji (w przypadku RR :D) stał Mercedes Zetros i ..... Royce Rolls Ghost ... pełen odjazd! :D :D

Edytowane przez graphia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja po 3.5 roku też pięknie wyglądała :D

Po blisko 6 już o piękności nie było mowy,choć o niebo lepiej wyglądała niż Gaphii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kierownica trzymana była i kręcona była przez ok 105 tys km. Nitka nawiązuje kolorem do szarych elementów dwóch z ramion kierownicy. Nakrapiana skóra nawiązuje do nakrapianych elementów zaraz za zegarami :) Tak to sobie tłumaczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...