Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zablokowane radio cd nissan primera p12


Gość lukasz554
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszyskich klubowiczow

mam problem zepsulo mi sie radio kupilem uzywane i po podlaczeniu pojawia mi sie napis SECURE moze ktos mi pomoze jak to naprawic

nissan part no 28185 BA010

MODEL NO PN-2646F

SERIAL NO CL064950051314

BARDZO PROSZE O POMOC

post-35892-1282042156,1821_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, ja z kolei mam problem tego typu, że radio w mojej Primerze P11 działa, ale gra bardzo cicho. Nie można go podgłosic, przy wyłączonym silniku słychac dźwięk we wszystkich głośnikach, ale nie mozna tego zgłośnic. Wiecie o co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich!!!!

ja mam podobny problem!

zaczelo sie od niedzialajacego wyswietlacza:/ i prawie wszystkich przyciskow na konsoli(oprócz ogrzewania tylnej szyby)

wyczytalem na forum ze jets problem z tranzystorem w DVD. Rozebralem dvd, plytke z tranzystorem dalem elektrykowi do sprawdzenia i wyeliminowania zimnych lutow (chyba tak to sie zwie) i niestety to nie pomoglo:(

Kupilem wiec na alegro DVD z rozbieranego autka i po wlozeniu idzie juz kierowac nawiewami i takimi tam ale niestety nie da rady wlączyć nawigacji,radia i plyt cd:( na ekranie widnieje napis SECURE

i prośba...........

może da sie to zrobic jakims domowym sposobem??? mial ktos juz taki problem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich!!!!

ja mam podobny problem!

zaczelo sie od niedzialajacego wyswietlacza:/ i prawie wszystkich przyciskow na konsoli(oprócz ogrzewania tylnej szyby)

wyczytalem na forum ze jets problem z tranzystorem w DVD. Rozebralem dvd, plytke z tranzystorem dalem elektrykowi do sprawdzenia i wyeliminowania zimnych lutow (chyba tak to sie zwie) i niestety to nie pomoglo:(

Kupilem wiec na alegro DVD z rozbieranego autka i po wlozeniu idzie juz kierowac nawiewami i takimi tam ale niestety nie da rady wlączyć nawigacji,radia i plyt cd:( na ekranie widnieje napis SECURE

i prośba...........

może da sie to zrobic jakims domowym sposobem??? mial ktos juz taki problem??

mialem podobny problem duzo przeszukiwalem internet jest mozliwosc podac kod do clarionow z nissana jezeli jest na radiu numer zaczynajacy sie od C7 wtedy mozesz pisac na tej stronie podaja kody za darmo

http://forum.kody-radio.pl/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

czesc

temat stary ale odpowiem. W P12 kazde radio jest zgrane z immo i pasuje do danego modelu samochodu jesli masz zamiar zmienic radio na inne nowe lub uzywane musisz znalezc kogos kto zakoduje radio z immo inaczej bedzie wyswietlal sie napis SECURE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam.

Jestem od niedawna posiadaczem(czy szczęsliwym to sie dopiero okaże) Primery P12 kombi 2004. Nie chcialem zaśmiecać więc nie tworzę nowego tematu. W radiu nie wyskakiwała płyta i słychać było pstrykanie, rozebrałem je żeby sprawdzić czy jest to usterka opisana juz na tym forum ale mechanicznie wszystko było ok . Radio oddałem do naprawy ale oczywiście wyskoczył napis SECURE. Wiem ze radia są kodowane pod konkretne auto ale czy mimo to bedę musiał wbić jakiś pin(którego oczywiście nie mam) jesli radia nie zmieniam na inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

Jestem od niedawna posiadaczem(czy szczęsliwym to sie dopiero okaże) Primery P12 kombi 2004. Nie chcialem zaśmiecać więc nie tworzę nowego tematu. W radiu nie wyskakiwała płyta i słychać było pstrykanie, rozebrałem je żeby sprawdzić czy jest to usterka opisana juz na tym forum ale mechanicznie wszystko było ok . Radio oddałem do naprawy ale oczywiście wyskoczył napis SECURE. Wiem ze radia są kodowane pod konkretne auto ale czy mimo to bedę musiał wbić jakiś pin(którego oczywiście nie mam) jesli radia nie zmieniam na inne?

Spodziewałem się wiekszego odzewu od bardziej doswiadczonych forumowiczów ale cóż...  

Dla osó mających podobne obawy mogę już napisać że nawet po pojawieniu się napisu SECURE po włożeniu tego samego radia po naprawie wszystko wóci do normy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Spodziewałem się wiekszego odzewu od bardziej doswiadczonych forumowiczów ale cóż...  

Dla osó mających podobne obawy mogę już napisać że nawet po pojawieniu się napisu SECURE po włożeniu tego samego radia po naprawie wszystko wóci do normy. Pozdrawiam

Temat trochę stary ale u mnie napis SECURE pojawil sie ot tak, poprostu. Auto odpala ale nie ma dostępu do radia ani do ustawień wyswietlacza (przycisk SET). Dziala tylko sterowanie klimatronikiem i przycisk INFO. Pilot przy kierownicy też przestał działać. Radio wyjąłem, odpiąłem, podpiąłem ponownie i dalej to samo więc czeka mnie wizyta w ASO chyba, że jakiś lokalny magik będzie tańszy (o ile się jakikolwiek znajdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę stary ale u mnie napis SECURE pojawil sie ot tak, poprostu. Auto odpala ale nie ma dostępu do radia ani do ustawień wyswietlacza (przycisk SET). Dziala tylko sterowanie klimatronikiem i przycisk INFO. Pilot przy kierownicy też przestał działać. Radio wyjąłem, odpiąłem, podpiąłem ponownie i dalej to samo więc czeka mnie wizyta w ASO chyba, że jakiś lokalny magik będzie tańszy (o ile się jakikolwiek znajdzie).

W działach modelowych Almera, Tino, P12 również poruszane są te problemy. Może tam coś szybciej znajdziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...