Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Krzywy podłokietnik


pieniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia cieszę sie swoim nowym Notkiem, ale dwa dni temu zauważyłem, że podłokietnik kierowcy w pozycji rozłożonej jakoś dziwnie skrzywiony jest w stronę kierownicy i delikatnie się rusza na boki. Podlokietnik pasażera jest prosty i nie buja się. Nie miałem jeszcze czasu podjechać do salonu żeby przyjżeć się innemu egzemplażowi. Macie jakieś spostrzeenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest krzywy ,to albo źle przykręcony do fotela,albo skrzywiony sworzeń na którym się obraca podłokietnik.A co to za wersja ze pasażer też ma podłokietnik? możesz mnie malutkiego uświadomić ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acenta po FL ma dwa podłokietniki kierowca i pasażer

 

Ale za to nie ma stolików dla pasażerów z tyłu - tych na oparciach przednich foteli :(. Wersja z przed FL je miała.

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie...ja mam Acentę przed FL i jest jeden,ale tak jak pisze Ranger są stoliki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w serwisie zrobią Ci zamianę?Podlokietnik za stoliki?U mnie też nikt nie jeździ i nie rozpaczam,ale raz ,czy dwa razy do roku się przydaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzicie...ja mam Acentę przed FL i jest jeden,ale tak jak pisze Ranger są stoliki :D

 

A ja bym za nie oddał podłokietnik pasażera ;).Albo chociaż jeden za jeden ;). A tak na poważnie, to ciekawe czy można je zamontować w obecnych Acentach?

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym za nie oddał podłokietnik pasażera ;)

 

 

Nie ma czego żałować ranger - dodatkowy element, który może trzeszczeć, a młodsza córka już zdążyła wyłamać podstawkę pod kubek czy butelkęmellow.gif - teraz ma tylko dziuręwink.gif

 

 

A jak wiozłem kolegów, to od razu chcieli zamówić piwo - bo stoliki już mieliwink.giftongue.gif

Edytowane przez notek-a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czego żałować ranger - dodatkowy element, który może trzeszczeć, a młodsza córka już zdążyła wyłamać podstawkę pod kubek czy butelkęmellow.gif - teraz ma tylko dziuręwink.gif

 

O, nie myślałem, że to taka słaba konstrukcja. No to chyba faktycznie nie ma czego żałować. Mój synek jest małym majsterkiem, tak więc możliwe, że też by to szybko "zdemolował" ;) jak to taka słabizna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, nie myślałem, że to taka słaba konstrukcja. No to chyba faktycznie nie ma czego żałować. Mój synek jest małym majsterkiem, tak więc możliwe, że też by to szybko "zdemolował" ;) jak to taka słabizna.

No przecież to tylko plastik!,w kontakcie "usilnych "starań bardzo szybko sie podda.

Dar 370,stała ostatnio w Chorzowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale za to nie ma stolików dla pasażerów z tyłu - tych na oparciach przednich foteli :(. Wersja z przed FL je miała.

 

sprawa dokładnie wygląda tak, że Acenta FL ma i dwa podłokietniki i dwa stoliki standardowo, no chyba że ktoś się spóźnił i nabył wersję 2010, a ta jest zubożona m.in. o stoliki i kilka innych rzeczy kosmetycznych - jak pytałem dealera dlaczego ją zubożyli to odparł że jak się robi setki tysięcy aut to z pozornie małych oszczędności robią się miliony, kryzys. Ja mam Acente FL z 2009 - wersja przedkryzysowa :) tzn. w pełni wyposażona we wspomniane gadżety

 

Moja mała też jest łobuzem i ostatnio miała 2 tygodnie czasu w podróży na codzienne kilkugodzinne usilne próby zdemolowania tyłu i m.in. stolika - nie udało się niestety, więc nadal będę narażony na ciosy stolikiem w plecy

Edytowane przez kules
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i nabył wersję 2010, a ta jest zubożona m.in. o stoliki i kilka innych rzeczy kosmetycznych

 

A mógłbyś przybliżyć, jakie to inne kosmetyczne rzeczy?

Edytowane przez ranger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś przybliżyć, jakie to inne kosmetyczne rzeczy?

 

z tego co sobie przypominam to dealer mówił, że silnik 1.6 nie ma już podobno eleganckiej plastikowej osłony z góry z logo nissana, tylko jest goły silnik, mówił jeszcze o czymś, ale zapamiętałem tylko te stoliki i osłonę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sobie przypominam to dealer mówił, że silnik 1.6 nie ma już podobno eleganckiej plastikowej osłony z góry z logo nissana, tylko jest goły silnik, mówił jeszcze o czymś, ale zapamiętałem tylko te stoliki i osłonę

 

Nie ,to na pewno nie to. Widziałem 1.6 w salonie z 2010. Silnik wyglądał tak samo jak w 2009 i 2008 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...