Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] LAMPY KSENONOWE


marcopolo2010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM TAKA SPRAWE ZE MAM LAMPY KSENONOWE ALE NIE MAJA REGULACJI ELEKTRYCZNEJ WYSOKOSCI Z WNETRZA AUTA. CZY BYLA TAKA WERSJA P12 Z KSENONAMI BEZ REGULACJI????

Edytowane przez marcopolo2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM TAKA SPRAWE ZE MAM LAMPY KSENONOWE ALE NIE MAJA REGULACJI ELEKTRYCZNEJ WYSOKOSCI Z WNETRZA AUTA. CZY BYLA TAKA WERSJA P12 Z KSENONAMI BEZ REGULACJI????

 

po pierwsze nie ma potrzeby aż tak krzyczeć :D

 

a po drugie jak masz ksenony to nie ma regulacji w kabinie, wszystko to za Ciebie wykonuje automat, czujniki są na tylnej belce.

włącz światła i dopiero przekręć kluczyk to powinny się podnieść do góry i w zależności ile osób wieziesz tak się ustawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KRZYCZ wyłącz Caps Lock

 

jedź na regulację świateł, powiny być regulowane na włączonej stacyjce, czyli światła powinny się podnieć i wtedy kręcimy śrubami

 

a może po prostu już czas wymienić żarniki bo słabo świecą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli zadajesz takie pytania to jedź na stację i wydaj te 15 zeta za regulację. Sądzę że jak nawet powiemy ci gdzie jest regulacja wstępna, to i tak źle ustawisz światła (za wysoko) i będziesz oślepiał innych użytkowników.

 

Jeśli żarniki przybrały fioletowawą lub różowatą barwę to ich żywot dobiegł końca i żadna regulacja nic nie da. Twoje żarniki to D2R (tylko kup markowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojade na regulacje ale patrzylem moje żarniki to nie D2R tylko D2S :) pozdro

Więc albo nie masz P12 tylko P11.144, albo po prostu ktoś wcześniej wpakował nie takie żarniki. P12 ma na 100000% D2R, bo to reflektor refleksyjny - bez soczewki. D2S są do soczewkowych - a takie ma P11.144.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja jest z tyłu lampy, miesce na klucz imbusowy lub krzyzak jak kto woli, bo tam jest podwojny gwint.

 

Sam nie reguluj bo tylko bedziesz oslepial innych, jedz do SKP najlepiej tam gdzie przeglady robisz to Ci za darmo wyreguluja w 2 minuty. Dodatkowo tak jak mowil kolega pewnie bedziesz musial wymienic zarniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chcialem sie dowiedziec jeszcze o taka sprawe mianowicie gdzie znajduje sie czujnik na tylnim zderzaku od regulacji świateł? i jak mam wszystko podłaczone jak należy nie ruszaja sie lampy co moze byc przyczyna? z góry dzieki za rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taka sprawe krecilem srubami od światel i wogole nie moge ich podnieśc do gory co jest grane prosze o pomoc Jade na regulacje w czwartek moze w warsztacie poradza cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...