Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan TITAN z USA - kilka pytań nowego użytkownika :)


Gość maciek77

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam kilka pytań dot. Nissan TITAN (typowe problemy nowego użytkowniaka takiego

samochodu)

 

1. czy da się i czy ma sens (koszty) przeróbka radia tak aby odbierało europejskie częstotliwości?

nie ma takiej opcji w menu wiec chyba w gre wchodzi tylko jakies przestrojenie.. czy ktoś coś takiego

robił? jakie koszty i kto to zrobi?

 

2. czy da się przestawić region w DVD tak aby odtwarzał DVD przeznaczone na Europę?

 

3. czy da się przestawić gps/mapę "na Polskę", czy jest praktycznie bezużyeczny?

jeżeli jest bezużyteczny to może go wyłączyć? o ile się da....

 

4. chcę zainstalować gaz CNG (nie LPG), czy ktoś może polecić jakąś firmę zajmującą się tym tematem?

czy ktoś przerabiał podobny samochód na CNG i może podzielić się doświadczeniem? z informacji

od kilku firm wynika, że temat TITAN + CNG to dla nich czarna magia :)

 

jak wygląda spalanie CNG w stosunku do LPG czy benzyny?

 

5. zabieram się za poszukiwania zabudowy "tyłu", gdzie można znaleźć tego typu rzeczy

w Polsce? czy ktoś zajmuje sie sprowadzaniem tego z USA? może ktoś ma jakieś namiary?

 

pozdrawiam,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś zajmuje sie sprowadzaniem tego z USA?

Jak będzie Ci potrzebny transport to daj znać , do nas idą 2 kontenery tygodniowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak będzie Ci potrzebny transport to daj znać , do nas idą 2 kontenery tygodniowo ;)

ja poluje na bagaznik rowerowy na hak z USA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość Clean Garden

Podłączę się do tematu Titan bo innych brak. Potrzebuję porady co do hamulców na tył, jakiej firmy szukać a jakiej unikać? Z tego co mi sie udało na razie ustalić to firmy są takie jak: Atlas, Bremsen, Viper, Road House i CBK innych nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...