Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd Xa po 40 000 klm - gdzie najpepiej


wojtgor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie znalazłem nic na forum wiec zakładam temat, szukam serwisu gdzie zrobie przegląd Xa diesel, T31. W warszawie na ul. Puławskiej zaśpiewali mi 1700 zł. Trochę sporo więc szukam taniej, macie jakieś informacje gdzie można to zrobić za niższą cenę niekoniecznie w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie znalazłem nic na forum wiec zakładam temat, szukam serwisu gdzie zrobie przegląd Xa diesel, T31. W warszawie na ul. Puławskiej zaśpiewali mi 1700 zł. Trochę sporo więc szukam taniej, macie jakieś informacje gdzie można to zrobić za niższą cenę niekoniecznie w Warszawie.

 

Ja robię tu http://www.nissan.budmatauto2.pl/main.php?fid=425&pg=9&id_lang=0&music= wczoraj robiłem po 65000 i zapłaciłem 1350 brutto z wymianą klocków tył i ponoć jest teraz jakaś wymiana uczczelki baku paliwa (serwisowa). Trochę to trwa ok 3h. Tu masz mój post odnośnie 40000km http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/52797-przegldy-ranking-cen/page__p__687498__fromsearch__1entry687498

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne za info.

W Lublinie za przegląd po 40 000 zażyczyli sobie 1300 zł - to chyba najlepsza cena jaka znalazłem do tej pory, a że mam po drodze do rodzinnego miasta to sie zdecyduję pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

I ja dobiłem do 40 tysięcy, trochę poszukałem i przegląd wykonałem w Płocku cena 810 PLN (standardowe czynności plus żarówki postojowe) do tego miałem swój olej, cena 260 zł.

 

Samochód umyty i odkurzony w cenie przeglądu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pazerności, chęci zysku, to typowo polskie zedrzeć ile się da :). W warszawie w supermarkecie ten sam towar jest droższy, niż towar w takim samym markecie w małym mieście, tam jest tańszy o około 30%. To samo jest z warsztatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym trzeba powiedzieć sobie szczerze, że utrzymanie salonu i pracowników w Warszawie jest zapewne droższe niż w Płocku.

 

 

Ale dlaczego tak się dzieje że utrzymanie jest droższe - wszystko zawsze sprowadza się do pazerność i chęci zysku nieprawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...