Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

światełko w schowku


Gość martinox

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

mam x-traila z 2005 2,2 dci. chciałbym was zapytać czy w waszych modelach w schowku nad kierownicą jest taki biały kwadracik który kryje żaróweczke. Raz przy podłaczaniu GPS w tym schowku zaświeciła mi się na chwile wiec żarówka nie jest spalona. Bezpieczniki też sprawdzałem. Czy w waszych Xach ta lamka świeci się? Czy świeci się przy otwieraniu, czy tylko przy podłaczaniu czegoś do gniazka zapalniczki w schowku? Prosze oodpowiedź bo wybrałbym się elektryka ale zabardzo nie wiem jak sporecyzować problem, a nie mogę znaleźć info w książce i w necie. z góry dzieki.

m

 

ps. czy w innych schowkach też jest jakieś oświetlenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W schowku nad kierownica zaroweczka swieci sie caly czas po zapaleniu swiatel (nawet przy zamknietym schowku). Moze warto sprawdzic gniazdo oraz wtyczke przy zarowce?

Juz kiedys wymienialem spalona zarowke. Jak dobrze pamietam, trzeba zdjac oslone glosnika wysokotonowego i chyba tez oslone licznikow(oslonę licznikow demontuje sie ciagnac w kierunku tylnej szyby) aby dostac sie do srub mocujacych.

W pozostałych schowkach nie ma oswietlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...