Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 144 1.8


Gość Ospamox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z autem, mianowicie czesie ukladem wydechowym od tlumika dragan(zlacze elastyczne) do samego silnika i mniej ale tez samym silnikiem... na poczatku myslalem ze problem tkwi w tlumiki drgan, jednak po jego wymianie fakt auto zaczelo chodzic ciszej jednak dalej jest zle, auto nie zbiera sie jak wczesniej i do tego na komputezre spalanie caly czas pokauzje 12,9, jaka moze byc tego przyczybna?

Edytowane przez Ospamox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z autem, mianowicie czesie ukladem wydechowym od tlumika dragan(zlacze elastyczne) do samego silnika i mniej ale tez samym silnikiem... na poczatku myslalem ze problem tkwi w tlumiki drgan, jednak po jego wymianie fakt auto zaczelo chodzic ciszej jednak dalej jest zle, auto nie zbiera sie jak wczesniej i do tego na komputezre spalanie caly czas pokauzje 12,9, jaka moze byc tego przyczybna?

 

Kiedy problem się pojawił? W jakich okolicznościach? Świeci Check na desce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z autem, mianowicie czesie ukladem wydechowym od tlumika dragan(zlacze elastyczne) do samego silnika i mniej ale tez samym silnikiem... na poczatku myslalem ze problem tkwi w tlumiki drgan, jednak po jego wymianie fakt auto zaczelo chodzic ciszej jednak dalej jest zle, auto nie zbiera sie jak wczesniej i do tego na komputezre spalanie caly czas pokauzje 12,9, jaka moze byc tego przyczybna?

 

pomierzyłeś wszystko cop można, min przepływkę, robiłeś coś przy silniku, od kiedy tak się dzieje, jak zapłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaden check sie nie swieci, kontrolki sa wporzadku! przeplywomierza nie mierzylem... ale ostatnio jak dalem na 1 bieg i ruszylem to auto zamiast jechac bez dodawania gazu od razu tracilo moc i gaslo, dzisija probowalem to jescze raz i juz nie gaslo (autem nie jedzilem 2 dni) dodam ze swiece i wszelkie filtry byly ostanio wymieniane, to ze na komputerze spalanie pokazuje 12.9 to sonda labda jets walnieta czy moze byc ionna tego przyczyna?

Edytowane przez Ospamox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co się orientuję, błąd cewki wyskakuje na kompie i zapala się check w samochodzie :) wtedy jak to jest, to zamieniamy dla pewności cewki miejscami i wiemy czy jest na pewno padnięta.W sumie może mieć rację ale poproś Pana, że jak nei pomoże to koszt cewki weźmie na siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem odpiętą jedną cewkę i nic się nie wyświetla, autem przejechałem kawałek ( musiałem miejsce na parkingu zrobić dla zaopatrzenia) jedyny objaw jaki dało się zaobserwować to, że było czuć jak auto chodzi na trzech garach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak odbiore auto to napisze co i jak...

 

 

Jeżeli nie zapala się kontrolka silnika, więcej spala paliwa , ma braki mocy na 90% jest to przepływomierz. Diagnostyka komputerem meże też nie wykryć przepływki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebralem od mechanika po wymienieniu cewek, auto chodzi naprawde dobrze, wkoncu ma moc jak wczesniej, mechanik mowil ze spalanie spadnie i fakt widze po przejechaniu 100 km ze spalanie mniejsze jednak na komputerze dalej pokazuje 12.7 litra o co tu chodzi? moze pojechac podlaczyc na komputer, jakis blad?

Edytowane przez Ospamox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto odebralem od mechanika po wymienieniu cewek, auto chodzi naprawde dobrze, wkoncu ma moc jak wczesniej, mechanik mowil ze spalanie spadnie i fakt widze po przejechaniu 100 km ze spalanie mniejsze jednak na komputerze dalej pokazuje 12.7 litra o co tu chodzi? moze pojechac podlaczyc na komputer, jakis blad?

 

a wyzerowałeś wskazanie przyciskiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...