Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Dwie sondy lambda, czyli jakie?


Gość danny82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W micrze pojawia mi sie blad P0037. Najprawdopodobniej zwiazane jest to z wymiana drugiej sondy lambda.

Czy sondy 1 i 2 nie roznia sie od siebie? Na aukcjach, sklepach internetowych nie moge znalezc informacji ktora z sond sprzedaja. Stad moje pytanie.

Czy sondy te pasuja i tu i tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W micrze pojawia mi sie blad P0037. Najprawdopodobniej zwiazane jest to z wymiana drugiej sondy lambda.

Czy sondy 1 i 2 nie roznia sie od siebie? Na aukcjach, sklepach internetowych nie moge znalezc informacji ktora z sond sprzedaja. Stad moje pytanie.

Czy sondy te pasuja i tu i tu.

 

wymiana sondy najprawdopodobniej nie pomoże, bo jest wielce prawdopodobne, że masz koniec kata, czyli trzeba zastasować patent na sondę i będzie gitt, no chyba, że chcesz kupić kata to też rozwiąże sprawę, ale koszta będą o wiele większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C co chodzi z tym patentem? Moze jakies wskazowki?

 

Czy w micrze sa 2 sondy tego samego typu (przed katem = za katem)?

 

ad1. w primerze sprawdza się tulejka, może u Ciebie też da radę

ad2. niekoniecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

Czy jest ktos w stanie pomoc i okreslic czy te dwie sondy Lambda roznia sie od siebie??

Musze wymienic druga i nie mam pojecia jaka kupic....w sklepach internetowych nie ma rozroznienia (tylna, przednia)....bede wdzieczny z apomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 sonda nie bierze udziału w doborze mieszanki paliwowej służy tylko do sprawdzania poprawności działania kata .... dopalania jakiś tam związków co reagują z katem sondy mogą byś zupełnie inne zobacz na kolory kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...