Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kod błędu P0190 cr pres sen


arulek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanko mianowicie auto zapala mi himerycznie tzn raz dobrze a nieraz (szczególnie jak dłużej postoi) trzeba długo kręcić. Po podłączeniu do kompa wyszedł błąd P0190 z opisem pod spodem cr pres sen - myślę że jest to czujnik ciśnienia paliwa - proszę o potwierdzenie i ewentualnie gdzie jest on umiejscowiony i jak się do niego zabrać . Aha silniczek to 2.2 dti 126 km diesel:)

Znzlazłem przed chwila w necie taki opis "P0190 "Czujnik ciśnienia zbiornika zasilania (listwy) paliwa - usterka" Gdzie jest on umiejscowiony i co moze być przyczyną a może ktoś już toz przerabiał ?

 

Wymieniłem filtr paliwa i był spokój przez 4 dni ale dziś rano znów 3 razy kręciłem zanim odpalił.Może po prostu paliwo się cofa i należy wstawić zawór zwrotny? A swoją drogą gdzie jest umiejscowiony fabrycznie zawór zwrotny?

 

Dalej borykam się z problemem mianowicie wymieniłem wszystkie przewody wokół filtra paliwa , wstawiłem zawór zwrotny błąd dał się skasować i już się nie wyświetla a auto pali dalej jak chce tzn czasami normalnie a czasami trzeba długo i kilka razy kręcić. Proszę o sugestie bo już mi brak pomysłów.

 

Temat zakończony. A usterka prozaiczna mianowicie przy odkręcaniu czujnika położenia wału korbowego zauważyłem , że urwany jest przewód od masy po jego przytwierdzeniu wszystko ok - pali na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...