Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16FL mosno skrzypi zawieszenie przy przyspieszaniu/hamowani


Gość AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

od dzisiaj rana moja almerka zachowuje się jak "żuk" tzn mocno skrzyki zawieszenie. Czy to mogą być gumy trzymające stabilizator przedni? jeżeli tak to czym to smarować? CZy ktoś miał mił podobną usterkę? Mam nadzieję, że to nic poważnego bo jutro wyjeżdzam na urlop

 

p.s.

mam nadzieję, że szlag mnie nie trafi od tych dźwięków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są to gumy na mocowaniu wachacza, to rzadne smarowanie chyba nie pomoze. Masz jeszczę gwarancję wieć niech ASO się martwi. Mój ojciec cos takiego robił ostatnio w ASO w Primerze P11.144.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście gwarancja jest, ale jutro rano wyjeżdzam i mam nadzieję, że szlag mnie nie trafi podczas jazdy. Do aso pojadę gdy wrócę do gdańska t tyg 29. Zrobię też przegląd na 30k i będzie z głowy.

 

p.s. rozumiem, ze u Ciebie naprawili to "skrzypienie"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO naprawili ale ojciec zapłacił niezłą kasę za taka przyjemność (jest już po gwarancji). Założyli jakieś podróbki i jak narazie spowrotem jest cisza. Ostatnio sam byłem na przeglądzie Almerką i kazałem u mnie też zobaczeć. Ale jak narazie jest ok. Współczuje wyjazdu z takim skrzypieniem. Troche denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...