Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Dolna osłona pod silnik


Gość zenas z-1

Rekomendowane odpowiedzi

jakie zadanie spełnia dolna osłona pod silnikiem ,czy tylko chroni silnik przed błotem czy ma inne zadanie.Ja takowej nie mam a silnik jest czysty.Nie wiem czy prawda ale czytałem na jakimś tam forum ale od innej marki ,że osłona ma duży wpływ na wyciszenie silnika.Prawda to czy fałsz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez nie było jak kupiłem i musiałem dorabiac osłone na alternator bo przy dużym deszczu potrafił wariowac i bałem sie że może sie spalic. Dodatkowo osłania wentylator żeby Ci głowy nie urwało jak wejdziesz pod nagrzany samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<_< zgoda ale ty mówisz o tej pierwszej oslonie od strony chłodnicy ,jest też osłona pod samą miską olejową i właśnie jej mi brakuje,zaznaczam że silnik czysty,chodzi mi głównie czy ktoś kto zamontował tę osłone zauważył różnice w poziomie hałasu,w końcu jest w niej jakiś materiał wygłuszający :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mellow: w tej pierwszej ok. zgadza się nie ma ,ale e tej pod miska jest materiał wygłuszający zobacz na fotce jak opity jest olejem,jak da rade kupić tylko samą część pod silnik to dam znać czy jest poprawa w wyciszeniu auta :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...