Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wybór zawieszenia gwintowanego


Gość mieszko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prosiłbym o opinie i rady siedzących w temacie co do gwintu do japoncow ... lubie jezdzić nisko i twardo dlatego myśle w niedalekiej przyszłości o takim "gifcie" dla mojego czarnucha (p11), no i tu sie tamat zacieśnia bo nawet nie ma w czym przebierac...z tego co przewertowałem to miałbym do dyspozycji:

- D2

 

Kompletne zawieszenie gwintowane firmy D2 Racing.

Przeznaczenie: Nissan PRIMERA P11.

Posiada reglację twardości, regulację wysokości, aluminiowe mocowanie górne.

Może być dostosowane na zamówienie do różnych wariantów - ulicznego, driftu, rajdów, wyścigów.

post-30514-1284073536,2291_thumb.jpg

 

- BC Racing

 

- 30 stopniowy zakres regulacji twardości (zastosowany wysokiej jakości olej nie zmienia swoich właściwości tłumienia po rozgrzaniu)

- Możliwość doboru twardości sprężyn,

- Aluminiowe mocowanie amortyzatora z możliwością regulacji kątów pochylenia kół,

- Zredukowana waga,

- Płynna regulacja wysokości,

- Gwarancja 1 rok.

post-30514-1284073427,6139_thumb.jpg

 

 

 

Z tego co wiem jeszce INTRAX jest ale z tego co sie orientowałem dość twardy i spory wydatek oraz słyszałem coś o XYZ.Obecnie stawiałbym na D2 ale do lata jest jeszce troche czasu wiec porozglądam się jeszcze.

 

No dobra to teraz posłuchałbym jakiś opinii na temat przedstawionych gwintów oraz swoich (nowych) propozycji

P.s >> kit nie wchodzi w gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

te zawieszeia dobrze wyglądają na obrazkach i zdjęciach

 

są to zawieszenia nie serwisowalne z racji tego ze amortyzatorów nie można rozebrać

 

proponuje Bilsteina albo Proflexa

pewnie zaraz ktoś napisze że proflex drogi a Bilstein nie robi do nissanów

zawieszenie można samemu zbudować na wkładach z bilsteina

 

poza tym w p11 z przodu nie zrobisz regulacji kąta pochylenia koła bo konstrukcja zawieszenia na to nie pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...