Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

TITI 550


Gość popas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam radio titi 550 oraz antenę wilson a moje autko to primera p11.144 99r. Z tego co mówił sprzedawca to radio nie jest najgorsze. Mam problem z szumami nie wiem jak je zredukować, może jakieś modyfikacje w radiu? Radio ma niby automatyczną regulację szumów ale nie bardzo to działa. Antenę mam na dachu i zasilanie z zapalniczki. Nadawanie jest dobre tylko ciężko jest z odbiorem bo jak skręci szumy to wogóle nikogo nie słychać. Może mi ktoś coś poradzić co zrobić by lepiej słyszeć innych i żeby nie było takich strasznych szumów. Pozdrawiam dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie odbierz tego jako złośliwość ale raczej wymiana radia pomoże titi to takie szumofony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe ale przepadło. Radio mam 3 miesiące jest na gwarancji. pytałem u gościa co handluje radiami i coś mówił że jakiś kondensator trzeba wymienić i powinno być lepiej, ale jeszcze musi go zobaczyć dokładnie. czytałem opinie o tym radiu (nie na forum) i nawet troche osób to chwaliło. I tak się skusiłem, nie miałem nikogo kto by mógł mi doradzić. to nie wiem będzie coś z niego czy nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz czy antena była strojona i czy zakłócenia są zawsze czy jak auto chodzi, lub inne sprzęty (dmuchawa, wycieraczki itp.) ?

nie wiem jak tti działa ASC (automatyczna redukcja szumów) ale mam w dużym inteka i tam ASC się nie sprawdziło. pokrętło od szumów mam na 2/3 w prawo i dopiero wtedy da się słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...