Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Czy będzie pasówał ten interfejs diagnostyczny?


Gość remik_p12

Rekomendowane odpowiedzi

nie, ten fejs obsługuję grupę VAG jak jest napisane, Ty potrzebujesz ELM-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki i łączy się z moim nissmo i innymi autami, czyli z Twoim też powinien, do tego gdzieś tu na forum był link, do forum daci i tam do programu ddt2000, wielki kombajn do Twojego auta, ( z racji tego, że Twoja "garbuska" jest już w kooperacji z francuzami) a do podstawowego kasowania błędów to SkanTool.net w zupełności wystarcza,

 

TU masz link do programu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja mam taki i łączy się z moim nissmo i innymi autami, czyli z Twoim też powinien, do tego gdzieś tu na forum był link, do forum daci i tam do programu ddt2000, wielki kombajn do Twojego auta, ( z racji tego, że Twoja "garbuska" jest już w kooperacji z francuzami) a do podstawowego kasowania błędów to SkanTool.net w zupełności wystarcza,

 

TU masz link do programu

 

Witam kolegów,

poniżej podaje linki pod którym znajdziecie wszystko o programie DDT2000 i interfejsie.

W razie problemów służymy pomocą.

http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=3279&start=0

http://www.daciaklub.pl/forum/viewtopic.php?t=4180&start=0

 

Pozdrawiam,

yarocz z daciaklub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego remik_p12 !!!

Sam od niedawna (oprócz k11) jestem posiadaczem Renault espace III. ELM327, którego używałem wcześniej do Mondeo sprawdzał się całkiem nieźle, ale zapewniał tylko połączenie z silnikiem. Nie chciał natomiast zbytnio "gadać" z renaultem - dlatego przerzuciłem się (m.in. za sprawą kolegów z klubu Daci) na VAGa i program ddt2000. To jest naprawdę super narzędzie do diagnostyki i to nie tylko silnika ale również ABS,Klimy, modułu komfortu,ksenonów,AirBaga itp.Polecam, choć początki będą trudne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...