Skocz do zawartości
W dniu 15.05.24 od godz. 22:00 z powodu prac serwisowych po stronie hostingu forum będzie niedostępne kilka godz. Przepraszamy za utrudnienia. ×
Części Nissana - iParts.pl

Gotowanie uszczelek (gumy)


Lawina

Rekomendowane odpowiedzi

Pamietam ze gdzies na forum byl poruszony problem starych twardych i skurczonych uszczelek (np. szyb) ... rada na to bylo ugotowanie takiej uszczelki, co wracalo jej stare wlasciwosci... stawala sie spowrotem miekka i elastyczna... nie moge jednak znalezc tego tematu... jakos szukajka mi tego nie znajduje... zatem... Ile sie powinno gotowac taka uszczelke? ostatnio bawilem sie w to i wygotowalem uszcelke no rzeczywiscie zrobila sie mieciutka, ale jak wystygla to byla nadal taka jak przed gotowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość primeraW10
ugotowanie takiej uszczelki, co wracalo jej stare wlasciwosci... stawala sie spowrotem miekka i elastyczna... nie moge jednak znalezc tego tematu... jakos szukajka mi tego nie znajduje... zatem... Ile sie powinno gotowac taka uszczelke? ostatnio bawilem sie w to i wygotowalem uszcelke no rzeczywiscie zrobila sie mieciutka, ale jak wystygla to byla nadal taka jak przed gotowaniem...

 

grzeje sie uszcelki do zakladania (jak sa zbyt twarde albo jest zimno co wiaze sie ze soba) potem sobie sztywnieja ale juz dopasowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra

ale ja zagotowalem uszczelke... ladnie ja dopasowalem i jak wystygla dto sie znowu skurczyla 8)

i co teraz? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...