Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Części do R51 VQ40DE


mariusz2200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie będę zamawiał części z USA do Patka: pasek, napinacz, filtr K&N.

Jeśli ktoś coś potrzebuje, niech da znać to zaoszczędzimy na wysyłce.

Części są oczywiście orginalne NISSANa i tanie np. pasek kosztuje około 19$ :)

A może ktoś z Was ma dojście do części dla tych aut?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Filtr k&n ale wkład czy stożek? Powiem Ci, że jak wkład to w tych samych pieniądzach są w Polsce, jak stożek to radzę brać z dolotem i wtedy odczuje się różnicę. Ja mam wkład i sprawuje się ok. Co 10 tkm myjka i nowy olejek :whistle: na resztę też poluję, ale mnie koszty przesyłki zabijaja. Najlepiej jakoś kontenerem puścić. Co do paska to kupiłem jakiś 7pk z końcówka 22 numer za 70 zł w focie od vw jakiegoś i działa narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr k&n ale wkład czy stożek? Powiem Ci, że jak wkład to w tych samych pieniądzach są w Polsce, jak stożek to radzę brać z dolotem i wtedy odczuje się różnicę. Ja mam wkład i sprawuje się ok. Co 10 tkm myjka i nowy olejek :whistle: na resztę też poluję, ale mnie koszty przesyłki zabijaja. Najlepiej jakoś kontenerem puścić. Co do paska to kupiłem jakiś 7pk z końcówka 22 numer za 70 zł w focie od vw jakiegoś i działa narazie.

Myślałem o wkładzie są po 45$, ale popatrzę na stożki. Czy mógłbyś podać link do tego paska i ile już na nim zrobiłeś? U mnie pasek piszczy makabrycznie :(. Raz już go wymieniłem na 6pk o zbliżonej długości, ale po 2kkm znowu zaczął piszczeć. Podobno w 2005r. montowali jakieś kiepskie napinacze i to jest winą przyśpieszonego zużywania się paska. Aktualnie rozebrałem napinacz i będę kombinował ze zwiększeniem jego naciągu wstępnego. Jeśli to się nie uda będę zmuszony zakupić w USA orginalną poprawioną wersję - 11955-EA20A. Poprzednia miała oznaczenie 11955-EA200 i podobno była wadliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Witam. U mnie nic nie piszczy. Kurczę poszukam to podam jakoś niedługo ten pasek, napewno mam 7pk i 2 mm dłuższy od oryginału. 45$ - to ja coś koło 160 zł płaciłem w Polsce, 200 zł mnie wyszło z olejkami. Jak masz gaz nie polecam stożka. Na pasku mam już 30 tmil. Oryginał podobno na 100 tmil. Wolę wymienić wcześniej i mieć spokój w trasie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. U mnie nic nie piszczy. Kurczę poszukam to podam jakoś niedługo ten pasek, napewno mam 7pk i 2 mm dłuższy od oryginału.

Ha! Udało mi się skrócić sprężynę, która jest wewnątrz napinacza o około 2 cm i na gorąco wygiąć mocowanie. Złożyłem do kupy, zamontowałem i jest super :) . Troszeczkę popiskuje czasami jak jest zimny, ale sądzę że jest to wina wymordowanego już paska. Super by było gdybyś znalazł ten namiar na pasek, to bym go wymienił, miał ciszę... spokój... :whistle:.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PASEK MA SYMBOL: 7PK2215

Długość [mm]: 2215

Ilość żeber: 7

Techniczny numer informacyjny: MITSUBOSHI

OE NISSAN: 11720-EA200

Nigdzie nie mogę znaleźć 7PK2215 ani 7PK2217.

Najbliższy rozmiar to 7PK2225 :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość szczureczek

jedz do hurtowni i spytaj o pasek o wymiarach najbliższych temu co jest oryginał. Mnie znaleźli 2 mm dłuższy. 7 mm to też niedużo. Napinacz ma duży naciąg, a dobre paski się nie wyciągają.

 

OK. Żeby było dla potomnych, bo właśnie wymieniam pasek na zaś i napinacz i rolki w Polsce dostępny jest 7pk2220 i jest 5 milimetrów dłuższy od oryginału. Conti ma w swojej ofercie takie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

hmmm szukalem tego paska od roku bo jak zaczyna padac deszcz to zaczyna piszczec jak szalony,szukalem w internecie w sklepach z czesciami i co?lipa raz mi znalezli ale jak co do czego to sie okazalo ze za krotki,nie mialem wyjscia i zaszedlem do serwisu i sam w to nie wierzylem za 150zl sciagneli mi Amsterdamu nowy bez problemu bez biegania ,czasami cuda sie chyba zdarzaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...