Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gasnąca Almera


Gość flevRobert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość flevRobert

Dzień dobry wszystkim. Mam problem: po uruchomieniu silnik pracuje 1-2 sekund i gaśnie, świece suche, ponowne uruchomienie możliwe przy krótkiej przerwie, pompa w zbiorniku działa. Dziękuje z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przez neta to chyba nikt Ci nie odpowie na to pytanie, chyba że ktoś się z tym zetknął... Zapytaj mechanika klubowego (Jaksa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Mam problem: po uruchomieniu silnik pracuje 1-2 sekund i gaśnie, świece suche, ponowne uruchomienie możliwe przy krótkiej przerwie, pompa w zbiorniku działa. Dziękuje z góry za pomoc.

moze cos odcina zaplon? jakis immo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to to jest - przepływomierz powietrza ???? Gdzie ta kostka. Zielono mi z mechaniki. Odrozniam silnik od kierownicy i na tym konczy sie moja wiedza. A powaznie to mozna prosic o jakies zdjecie ( albo opis ) , gdzie ta kostka jest, bo jak auto w drodze odmowi posluszenstwa, to odlaczajac ja, moze choc do mechanika w trybie awaryjnym dojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro
Przyczyną jest przepływomierz powietrz. Po odłączeniu kostki silnik pracuje w trybie awaryjnym.

 

Czy aby na pewno? Gdzieś czytałem, że prawdopodobieństwo padnięcia przepływomierza w samochodzie bez instalacji gazowej jest tak rzadkie jak śnieg w maju - ale w sumie możliwe 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną jest przepływomierz powietrz. Po odłączeniu kostki silnik pracuje w trybie awaryjnym.

hm no top modl sie aby kosztowal 199pln a nie 1789 pln (cena promocyjna) wlasnie taka cene usyszalem w 3 aso . goscie sprawdzali po nr vin i tak wyszlo powiedzieli ze mam pecha :)) ale licze ze przeplywka mi nie padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość flevRobert
Dobrze wiedzieć, jakby m się przytrafiło to bym chyba nie szukał tam gdzie trzeba.

Kostka znajduje się za filtrem powietrza, w stronę silnika oczywiście. Moc silnika prawdopodobnie będzie za mała żeby można było jechać. Cena nowego przepływomierza 1500zł, używanego 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...