Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MP3 NOTE bez dodatku connect


Notatka

Rekomendowane odpowiedzi

Przekupki z Centrum Toruńska zapewniały mnie, że accenta 1.6 odtwarza seryjnie MP3 z płyty CD i że nie trzeba płacić im kilku tysięcy pln aby kupić dodatek "connect nissan". Zgrałem swoje ulubione cd audio do MP3, włożyłem do odtwarzacza w Note i cisza... Wygląda to tak, jakby cd odtwarzał jeden długi kawałek. Nie da się przerzucić do przodu ani do tyłu. Dźwięku brak. Jak to u Was wygląda? Bo może to kolejna uszkodzona sprawa w nowym samochodzie z Centrum Toruńska?

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak samo bo tak niestety jest. MP3 z płyty nie można odtwarzać, jedynie przez złącze AUX (w środkowym schowku) można podłączyć dowolny MP3 player. Jeśli powiedzieli Ci, że da się odtwarzać z płyty to delikatnie mówiąc wprowadzili Cię w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super... wóz nowy ale po uszkodzeniu... MP# odtwarza ale nie odtwarza... ciekawe czego jeszcze się dowiem...

Dziękuję za pomoc! Z pewnością nie będę już próbował zmusić notatki do odtwarzania MP3.

Swoją droga to bardzo ciekawe, że nowy wóz nie obsługuje MP3 a Honda Civic z 2002 roku owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest w moim odczuciu prosta. Taki zabieg jest przeprowadzany celowo i po to, aby klient jednak wydał te parę tysiączków więcej na Nissan Connect. Kto wie, czy w tym radiu nie da się jakoś odblokować odtwarzania ploków mp3. Niestety jak na razie to wiedza tajemna.

Nie zmienia to faktu, że sprzedawca słaby. Po pierwsze wprowadził Cię w błąd, po drugie nie próbował "wcisnąć" Ci Nissan Conect`a. Pewnie zależało mu na sprzedaniu tego konkretnego samochodu.

 

Z drugiej strony nie ma aż tak bardzo czego żałować. Można podłączyć odtwarzacz mp3 i ogień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...