Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Maxima A34 pytanko.


Gość Adriano95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy orientuję się ktoś może czy występuje w Nissanie Maxima 2005r, 3.5 , pompka cylkulacyjna płynu chłodniczego, ponieważ na wolnych obrotach nie grzeje ogrzewania. Jest założony gaz, podczas jazdy ogrzewanie działa bez zarzutu. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz wpięty reduktor w układ chłodzenia, czy tak samo było przed założeniem gazu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli prawdopodobnie masz źle wpięty reduktor w ukłąd chłodzenia, daj jakieś zdjęcie jak to wygląda,

reduktor powinien być wpięty równolegle w ukłąd nagrzewnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam wszystkich,

 

mam podobny problem w maximie a34 w 2004.

Z ta różnicą że przed złożeniem instalacji LPG auto już słabo ogrzewało.

Mówiąc ściślej - na postoju i w korku auto nie grzało wcale, wystarczyło jechać na minimalnych obrotach żeby auto grzało z pełną mocą.

Po założeniu LPG muszę jechać zdecydowanie szybciej żeby odczuć ogrzewanie.

 

Co może być przyczyną?

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

U mnie tez po założeniu gazu jakiś czas nie dogrzewało, potem się wszystko samo odpowietrzyło po kilku dniach . A u Ciebie jak dalej nie dogrzewa to może coś gazownicy przeoczyli, w starej J30 kiedyś założyłem kryzę zwężkę na przewodach do parownika, tak żeby więcej cieczy krążyło przez nagrzewnice, trochę pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Dzwoniłem do gazowników, powiedzieli żebym w pierwszej sprawdził ilość płynu z zbiorniczku wyrównawczym.

Powiedzieli że zwiększył się obieg i zbyt mała ilość płynu może być przyczyną.

 

Dam znać czy to było przyczyną.

 

no i jest winowajca :)

 

Wstyd sie przyznać, ale powodem niedogrzewania auta był niski poziom płynu chłodniczego :)

Po uzupełnieniu, w aucie jak w saunie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...