Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja Qashqai


Gość piper78

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

proszę o pomoc, bo szlag mnie trafia. Nawigacja w mojej kaczce .v. Tekkna nadaje się nie powiem do czego. Rumunii, Bułgarii nie obejmuje. Gubi się w Czechach, Austrii, Włoszech i cholera wie gdzie jeszcze. Jestem załamany, bo sporo jeżdżę po Europie i w zasadzie nigdzie nie mogę liczyć na to ustrojstwo. Juz lepiej spisywała się MAPAMAP, która uchodzi za produkt raczej mało wyrafinowany. Czy gdzieś jest jakaś w miarę porządna mapa, ktorą na DVD wsadzę w ten kretyńsko umieszczony pod fotelem odtwarzacz i będzie toto jakoś działać, czy raczej dalej sie męczyć z tym dziadostwem, bo wybulić 7 tysi - jak mi powiedziano w serwisie - za oryginalny ujpgrade nie mam zamiaru. I tak się czuje już wystarczająco oszukany przez Nissana. Warto dodać, że mapa w samochodzie z 2009 roku jest z roku 2008 choć zapewniano mnie, że jest superaktualna. Please help. Jakieś pomysły? rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić nie zależną nawigację Garmin'a z serii Nuvi. Ma bardzo bogatą mapę europy i dokładną mapę Polski, jeszcze mnie nigdy nie zawiodła.

Z tą nissanowską zawsze będą hockiklocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nawigację na płytę DVD (wydanie 2010/2011 i jest tak dokładna, że czasem trudno znaleźć odpowiedni adres. Na dodatek są na niej drogi, które są w naszym kraju jeszcze w budowie, więć jeżeli chodzi o dokładność to jest lepiej niż dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość Michal KJ

fajne tylko trochę drogie, ale może niedługo stanieją.... :whistle:

 

Ja od kilku lat używam Mio i iGo. Działa całkiem nieźle, również za granicą. nie ma tylko Pribałtiki, ale ta z kolei jest na Automapie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...