Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja Qashqai


Gość piper78

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

 

proszę o pomoc, bo szlag mnie trafia. Nawigacja w mojej kaczce .v. Tekkna nadaje się nie powiem do czego. Rumunii, Bułgarii nie obejmuje. Gubi się w Czechach, Austrii, Włoszech i cholera wie gdzie jeszcze. Jestem załamany, bo sporo jeżdżę po Europie i w zasadzie nigdzie nie mogę liczyć na to ustrojstwo. Juz lepiej spisywała się MAPAMAP, która uchodzi za produkt raczej mało wyrafinowany. Czy gdzieś jest jakaś w miarę porządna mapa, ktorą na DVD wsadzę w ten kretyńsko umieszczony pod fotelem odtwarzacz i będzie toto jakoś działać, czy raczej dalej sie męczyć z tym dziadostwem, bo wybulić 7 tysi - jak mi powiedziano w serwisie - za oryginalny ujpgrade nie mam zamiaru. I tak się czuje już wystarczająco oszukany przez Nissana. Warto dodać, że mapa w samochodzie z 2009 roku jest z roku 2008 choć zapewniano mnie, że jest superaktualna. Please help. Jakieś pomysły? rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

QQ nowy, Tekna odebrana 29 grudnia 2010, wózek cudo, ale navigacja to nieporozumienie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie widzi sporej ilości miejscowości, a na dodatek mimo ustawienia najszybszej trasy już 2 razy wprowadziła mnie do chłopa przed chałupę.

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić ????

Takie numery robił DESTINATOR i coś patrząc na menu wygląda, że nawigacja w QQ jest zrobiona właśnie w oparciu o DESTINATORA.

Może jest jakiś sposób na wsadzenie AUTOMAPY lub NAVIGONA - ŚWIETNIE PROWADZĄ - ASYSTENT PASA RUCHU itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...