Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Serena] Hamulec ręczny 2.0D 94


Gość QXs

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie mam problem z dostaniem linki do serenki od hamulca ręcznego. W mojej starej benzynowej pasowała od jakiejś primery ale niestety nie pamiętam jakiej. Czy ktoś może się orientuje od czego do diesla będzie pasować? Pytam się bo znalazłem jedną ale w cenie ponad 200zł!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplaciles drugie tyle tak ci tylko powiem ja za swoja dalem az 80 zł. Jest na necie sklem internetowy na ktorym znalazlem linke i kupilem i w dodatku od zamowienia do odbioru cale 2 dni minely

 

ja mam ten sam problem z linka prawa. trzyma mi reczny, sa jakies sposoby na to ? jakby do pancerza napsikac wd-40 ? ew ktos mial juz jakies problemy i sobie proadzil z tym linkami ?

niestety nic ci to nie pomoze poniewaz linka tnie sie na wejsciu w tarczy kotwicznej mozeszsprobowac ja wyjac i oczyscic ale to nie wiele pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno, ważne że cylinderki i linki sprawne a auto hamuje i przejdzie badania ;) Następny krok to ustawienie zbieżności po wymianach w przednim zawieszeniu, a jeszcze kolejny etap to sprawdzenie w którym miejscu poci się silnik i uporanie się z tym. Po tych zabiegach serena będzie niemalże w stanie fabrycznym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...