Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Światło cofania


Gramek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze swiatlem cofania. Podobno jakis stycznik przy skrzyni sprawdzalem o gory pod gumowa oslona drazka skrzyni i reduktora czy gdzies jakies przewody dochodza ale nic tam nie ma. czy ktos wie gdzie tego szukac? czy to inna przyczyna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze swiatlem cofania. Podobno jakis stycznik przy skrzyni sprawdzalem o gory pod gumowa oslona drazka skrzyni i reduktora czy gdzies jakies przewody dochodza ale nic tam nie ma. czy ktos wie gdzie tego szukac? czy to inna przyczyna?

 

Witam

:D od góry nic nie znajdziesz a raczej trzeba będzie poszperac na dole pod autkiem. O ile się nie mylę to czyjnik buegu wstecznego znajdziesz na wysokości drzwi przednich od strony pasarzera, sprawdź czy przewody nie spadły z czujnika.

wstawie fotke a jak się mylę co do czujnika to proszę kolegów bardziej oblatanych w temacie o sprostowanie, bo niechciało mi się wykręcać do samego sprawdzenia.

post-32823-1286123201,5227_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany przewody byly zupelnie rozlaczone dorobilem tam wsuwki mosiężne i jak narazie nic sie nie zsuwa anie nie odczepia.

Dzieki za podpowiedz kolego. Masz u mnie duze bro jak bedziesz kiedys w Bydgoszcz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...