Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Gniazdo USB i odtwarzanie MP3 przez radio


zabierzow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa ten Goodram ale muszę go włożyć na nowo po każdym wejściu do auta, czasami zaskoczy sam ale to rzadkość.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma może ktoś zamontowany emulator zmnieniarki w swoim QQ po FL ( stare radio ) ?

 

jak to działa ?

 

np taki jak poniżej

link do aukcji emulatora zmieniarki z dedykowaną końcówką do nissana:

http://allegro.pl/emulator-zmieniarki-mp3-usb-sd-honda-mazda-nissan-i1303984779.html

 W QQ przed FL miałem zamontowany w ASO emulator (było to bardzo drogie). Działało, ale sygnał słabszy i musiałem mocniej podkrecać radio. A jakość dzwięku taka sobie bo samo radio bylo słabe. Myslę, że lepiej zaoszczedzić troche kasy i zamiast wydawać 200-300zl kupić za 1200zł 2DIN stację z Win.6 i wszelkimi bajerami.Emulatory i transmitery to tylko protezy.

Pozdrowienia

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

u mnie problem z USB został rozwiązany. Okazało się że że wtyczka ta która ma być wpięta do radia wysiała sobie z boku. Po wpięciu pendriva Sandisk wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj jeszcze znać czy wykrywa pendrive'a za każdym razem czy trzeba go wkładać i wyciągać.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj jeszcze znać czy wykrywa pendrive'a za każdym razem czy trzeba go wkładać i wyciągać.

 

Wysłano z Nokia Lumia 925

Witam,

 

oki co wykrywa go za każdym razem i rozpoczyna odtwarzanie od ostatniego słuchanego utworu przed wyłączeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie chcac zakladac nowego tematu , zapytam tutaj . Posiadam j10 2007 , ze zwyklym radiem , nie odtwarza mp3 , myślałem o podmianie radia z nowszego j11 (radio bez nawigacji) , pytanie czy podejdzie bez problemu ? Druha sprawa, to jesli ktos ma na zbyciu takie radio to chetnie kupie , oczywiscie w pelni sprawne i z kodem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć, podbijam pytanie Kolegi o wymianę radia.

Mi zależy na AUX, bo całą muzykę jaką posiadam trzymam w telefonie. Dodatkowo i tak muszę wyjąć stare radio, bo zacięła się w środku płyta i chwilowo jest niezdatne do użytkowania jako odtwarzacz CD.

Czy operacja zmiany radia jest możliwa czy też są jakieś przeciwskazania i w starszych modelach auta nowsze radia działać nie będą?

Z góry dzięki za informacje.

EDIT

Ktoś, coś?

Edytowane przez janol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale mimo wszystko nie chciałbym wydawać ~ 1000 zł. Tym bardziej, że zależy mi de facto na jednej funkcji, tzn możliwości wykorzystywania serwisów streamingowych poprzez podłączenie telefonu do radia. Myślałem o takim kombajnie ale w końcu uznałem ze nie wykorzystam większości funkcji.

Zatem ponawiam pytanie, czy mogę wykorzystać radio z nowszego QQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jak? ...a widziałeś kształt tego radia ? 

Myślisz że tamto radio to za czapkę jabłek dostaniesz ? 

post-77674-0-21515100-1429110770_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a to sorry , myślałem że to najprostsze standardowe radio z qq (to są jeszcze inne gorsze?) , takie właśnie wyjąłem bo cd nie czytało mp3 i w ogóle takie strasznie prymitywne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie są, bez AUX : ) Biorąc na chłopski rozum (bo tylko takowym dysponuje w kwestiach technicznych) problemu być nie powinno, bo zmieniam tylko skrzynkę, podłączenie powinno być to samo. Ale czułbym się bezpieczniej gdyby ktoś potwierdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również noszę sie z zamiarem wymiany radia , ze względu na to ze nie koniecznie musze miec stację multimedialną , mysle o zwykłym radiu ktore odtwarza mp3 , ale z qaszlaka po lifcie . Czy ktos ma pojecie czy podejdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...