Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozrząd - Patrol Y61 3.0


Gość yatsek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

chciałem się poradzić jak wygląda sprawa z wyminą rozrządu w Nissan Patrol Y61 2000 rok.

generalnie śmigam moim patrolem przebieg 70 tys km, i nie wymieniałem jeszcze rozrządu pytanie czy powinienem czekać czy też zrobić to odrazu.

bede bardzo wdzięczny za informacje na co nalezy zwrocic uwagę itp..

 

Z gory dzieki za info.

yatsek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

chcialbym sie dowiedziec czy w moim patrolu silnik 2.8 gr y61 98 rok jest lancuszek czy pasek rozrzadu? i czy trzeba go czesto wymieniac? ma przejechane 160 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie dowiedziec czy w moim patrolu silnik 2.8 gr y61 98 rok jest lancuszek czy pasek rozrzadu? i czy trzeba go czesto wymieniac? ma przejechane 160 tys

 

2,8 jest na pasku. Wymiana co 80 tys.km. Jak się urwie silnik do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az takiego spustoszenia potrafi narobic? dziwne ze taki silnik nie jest na lancuszku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Nowszy ZD30 jest na łańcuchu ale co z tego jak wybucha ? Przeważają opinie, że 2,8 jest lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wadliwy? pytam sie o rozprzad bo od jakiegos czasu gdy stoje w miejscu i krece kierownica chcac ruszyc zaczyna mi cos trzzec i myslalem ze jest to pasek, pompe wspomagania wykluczylem i probuje dojsc co to jest. dzwiek przypomina zacierajace sie lozysko mieliscie taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...