Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] problemy z odpaleniem immobiliser?????


Gość wdw81

Rekomendowane odpowiedzi

witam

od tygodnia jestem posiadaczem primery p12 kombi 2002r 2.0 .

dzisiaj dostalem telefon od zony ze auto nie chce odpalic tzn po przekreceniu kluczyka włącza sie alarm(rozrusznik kreci).

z racji tego ze dzisiaj zona ma wiele spraw do zalatwienia zmalazlem szybko w necie tel do jakiegos szpeca w tej dzielnicy gdzie autko odmowilo wspolpracy. gosciu przyjechal i wypiął autolaram(w tej chwili auto jest bez zadnych zabezpieczeb),stwierdzil rowniez ze trzeba jechac do ASo zeby oni ten alarm z powrotem wpieli i go rozkodowali(cytuje slowa goscia)

nie jestem znawca w mechanice ,elektronice itp. stad moje zapytanie czy ktos mial kiedys cos takiego?jakie sa koszta i w ogole bede wdzieczny za jakąkolwiek informacje.

wielkie dzieki z gory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to był problem alarmu to po odpięciu go powinno auto odpalić, natomiast jak na zapłonie nie gaśnie kontrolka immobilajzera (czerwony samochodzik z kluczykiem w środku) to faktycznie aso najszybciej pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to był problem alarmu to po odpięciu go powinno auto odpalić, natomiast jak na zapłonie nie gaśnie kontrolka immobilajzera (czerwony samochodzik z kluczykiem w środku) to faktycznie aso najszybciej pomoże.

po zdjeciu alarmu autko bez problemu odpalilo takze faktycznie jest to wina alarmu

jutro jade do szpenia ktory pracowal w nissanie kilka lat a teraz prowadzi sam swoj zaklad -zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...