Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z ogrzewaniem/climatronociem dwustrefowym


Gość hallo86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pewien problem z ogrzewaniem a aucie, mianowicie poprawnie da się ustawić temperaturę (i jest taka jaką ustawię) tylko po prawej stronie. A po lewej bez względu na to jaka jest ustawiona - może być nawet najwyższa, to i tak zawsze leci zimne powietrze (i kierowca marznie:P) jaka może być tego przyczyna? Jak temu zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawaliło pokrętło tylko sterowanie kalpami w mieszalniku powietrza,nie wiem jak w Navarze ale w Lagunie II jeśli się to działo naprawa była prosta tzn. trzeba było dostać się do silniczka który steruje daną strefą nawiewu i podanie mu bezpośrednio zasilania 12V bo zazwyczaj silniczek się "zawieszał".Jest jeszcze druga opcja mógł się taki silniczek "spalić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale niech mi ktos powie gdzie to jest umiejscowione?? bo jak tam troche to rozebralem to tam od srodka do samych prawych drzwi sa te cale osprzety grzejace;p

serwo motor odpowidzialny za otwieranie klap pasażera.Jest tak to zrobione ze woda ze skroplona z klimy przedostaje się do niego i wszystko rdzewieje a potem umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...