Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D40 - wyciągarka: jaka i gdzie


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Dość już mam wyciągania przez ciągnik po deszczu, potrzebuję więcej samodzielności więc zdecyduję się na montaż wyciągarki do mojej navki.

 

Widziałem na fotkach że parę osób ma wyciągarki zamontowane w swoich D40.Napiszcie proszę jakiej firmy montowaliście, kto wam to robił i ile kosztowało?

No i jak się sprawuje w praktyce - czy i kiedy korzystacie?

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prościzna możesz zamontować sam czas jakieś 5 godzin płytę montażową kupisz za ok 1200zł wyciągarkę mam jakiś dragon coś tam 12000 chińszczyzna tak jak wszystkie teraz ale spokojnie daje radę wymieniłem tylko przekaźniki na lepsze

bo po kilku użyciach chińczyki przestały działać nie zapomni o zawieszeniu bo na seryjnym klapnie ci przód waga ok 50-60kg pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, źle przeczytałem. Było by łatwiej jakbyś używał kropek i przecinków ;)

 

Czyli sama płyta montażowa kosztowała 1200 zł, a wyciągarka ile Cie wyniosła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam ale coś ok 2,5 tyś zł.ale przymierzam się do wymiany liny na syntetyka odejdzie parę kilo i problem korozji bo po dwóch zimach z solą to nie wytrzyma najlepszy ocynk . aha płyta ocynkowana dodatkowo pomalowałem ją proszkowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja do swojej Navki załozyłem wyciągarkę w Autoniss Kielce. Serwis Nissana.

Oni montowali 38 wyciagarek w Pathfinderach dl policji i są kumaci w tych sprawach.

Ja mam Superwinch i takie były do policji.

Tylko od razu załóz linę z tworzywa a stalową wyrzuć. 28 mb fi 9 kosztuje 800 zł i jest na Allegro.

Musisz tylko wcześniej zaopatrzyć się w płyte pod wyciągarkę.

W Kielcach biorą z Białegostoku od Steelera potwornie drogą. Za kawał blachy liczą 1400 PLN

Wyciagarka kosztuje 2100 montaz 700-800 zł ale się targuj.

Pozdrowienia

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba zacznę produkować płyty pod wciągarki jak kawałek blachy kosztuje 1400 zł ;)

 

ja też o tym myślałem zrobiłem sobie tylko osłony podwozia w planach większy zbiornik poczekamy zobaczymy

mało jest ludzi którzy przerabiają swe navki więc nic i tak by z tego nie wyszło

Edytowane przez alkaspaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zostanę na idei zakupu tirfora - takie ręczne rozwiązanie sprawdzi się w moim przypadku, kiedy potrzebuję go 3-4 razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...