Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wycieki z mostu


NuMeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WitamWczoraj przy wymianie opon zauważyłem ze tylny most jest trochę zabryzgany olejem wydaje mi się ze zimering do wymiany Gwarancje na auto mam do grudnia jak myślicie czy ona obejmuje taką usterkę czy nie ? Jak nie to może ktoś orinetuje sie jaki będzie kozst takiej naprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelki są do d*py. Dobry uszczelniacz do mostów załatwia sprawę. Pewnie cieknie spod tego dekielka. Robiłem raz na uszczelce i po paru tkm znów było to samo, a po uszczelnieniu pasto-uszczelniaczem do mostów chyba wurtha nic nie mam od 50tkm. Robili mi chłopaki co robią ciężarówki, bo akurat oni byli pod ręką. Zlali olej, oczyścili ładnie, odtłuścili i skręcili, a po 5 h zalali olejem. Prosto i profesjonalnie zrobili. A chciałem to sam robić. :whistle: A jak mówisz o serwisie na przybysza to dawno nie byłem, ale kiedyś to była u nich kich straszna.

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom tak tak mowie o serwisie na Przybyszewskiego. Wyciek mam zaraz przy wejściu walu i rozbryzguje po obudowie mostu. Ile cie wyniosła ta zabawa, robiłeś to gdzieś w lodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie ja mówię o tym dekielku na wyjściu co jest takimi dużymi inbusami przykręcony ( jak schylisz się za hakiem to widać go od tej strony ). Dwa piwa mnie to kosztowało, a robiłem w Pabianicach u znajomego. Ale z tym na wejściu może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to zaczęły się problemy z Serwisem !. Tak jak pisałem był wyciek z mostu oddałem auto na gwarancji do salonu w Łodzi na Przybyszewskiego. Serwis twierdzi ze przy wymianie tych uszczelek w moście musiał zdjąć tylny bęben (Dajcie znać czy rzeczywiście trzeba ten zabieg wykonać) i tylny bęben im się rozsypał ! i na tych częściach jest nie możliwe żeby to złożyć jak twierdza nie podlega to gwarancji bo części były podobno uszkodzone mechanicznie ! (Moje zdziwienie dlaczego auto jeździło i nie było z nim żadnych problemów tym bardziej z hamulcami) według ich koszt części 3000 zł i 2tyg oczekiwania bo muszą ściągnąć z Amsterdamu !Jutro zawożę im swoje części które kupiłem w 1 dzień ! Sprawy oczywiście nie odpuszczę biorę stare części do ekspertyzy i albo sad albo znana stacja telewizyjna maniaków motoryzacji będzie chciała zająć się tą sprawą.Co wy sadzicie o tym dziwnym przypadku ? zaznaczam ze serwis mógł zrobić taka zagrywkę z tego względu ze nie robiłem u nich przeglądu po 90 000 bo już nie ma takiego przymusu a i cena inna ale ich to widocznie bardzo boli i probują się odkuć w inny sposób !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno do zdjęcia bębna użyli podstawowego narzędzia jakim jest młotek co oczywiście będzie widać na bębnie na toruńskiej w wawie też lubią młotki dlatego ja pie..... gwarancję dawno temu. dużo cierpliwości ci życzę

zaprawdę powiadam wam że niema większej satysfakcji jak naprawiać autko samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma do tego bęben hmmmm.... Dla mnie w zeszłym miesiącu wymienili uszczelniacz tylnego mostu na gwarancji trwało to troszkę ponad godzinę a gwarancję mam jeszcze go listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mówić, a nie mówiłem - taki serwis. Jak Renówek nie umieją naprawiać, to gdzie dopiero za Nissany sie biorą.

Ale lecą w kulki, bo jak są części w Amsterdamie to czas oczekiwania jest 4-5 dni roboczych. Coś kręcą strasznie.

Edytowane przez szczureczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bebny nie maja nic do tego. Uszczelniacz wymienialem dwa razy, pirwszy po 60tys. wytrzymal 12tys. wymienili razem z flansza darmowo (gwarancja na naprawe).Samochod nie byl juz na gwarancji.Poszukaj troche na forum bo temat byl juz chyba poruszany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...