Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

x trail automat- na jakim biegu z przyczepką


Gość jara67

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

MAM PROBLEM BO NIE MAM INSTRUKCJII OBSLUGI DO X TRAILA A MAM HAK DO PRZYCZEPKI I POTRZEBUJE WYPOZYCZYC PRZYCZEPKE I PRZWIEZC OK 400 KM MOTOR O WADZE OK 130KG

 

MAM OPROCZ PARKINGU- NEUTRAL -WSTECZNEGO -JAZDY-D - JESZCZE BIEG 1 ORAZ 2

NIE WIEM TEZ CZY WYLACZYC NADBIEGI

PROSZE O POMOC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

MAM PROBLEM BO NIE MAM INSTRUKCJII OBSLUGI DO X TRAILA A MAM HAK DO PRZYCZEPKI I POTRZEBUJE WYPOZYCZYC PRZYCZEPKE I PRZWIEZC OK 400 KM MOTOR O WADZE OK 130KG

 

MAM OPROCZ PARKINGU- NEUTRAL -WSTECZNEGO -JAZDY-D - JESZCZE BIEG 1 ORAZ 2

NIE WIEM TEZ CZY WYLACZYC NADBIEGI

PROSZE O POMOC

 

Nadbiegi w x-trail'u? Ostatni raz słyszałem o nadbiegach jak jechałem ze znajomym steyr'em z 30-toma tonami ładunku pod góre.

Jazda z przyczepą jeśli chodzi o biegi niczym nie różni się od jazdy bez przyczepy. Po prostu wrzucasz D i jedziesz. Biegi 1 i 2 służą tylko do pokonywania np. dużych wzniesień, lub wyjeżdżania z cieższego terenu (celowo napisałem cięższego, bo z ciężkiego to i tak x-trailem nie wyjedziesz :)) Biegów 1 i 2 używasz tam gdzie nie chcesz aby automat przy wyższych obrotach wrzucał wyższy bieg.

 

No, ale z tymi nadbiegami to ciekawa sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przycisk pod przelacznikiem biegow- jak go przelacze to slysze podczas zmiany biegow tylko 4 biegi a jak jest wlaczony tojest ich 6 albo 7

 

Może jakiś znawca twojego rocznika się wypowie. Nie wydaje mi się, żeby w x-trail'u kiedykolwiek były nadbiegi, ale człowiek podobno uczy się całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może jakiś znawca twojego rocznika się wypowie. Nie wydaje mi się, żeby w x-trail'u kiedykolwiek były nadbiegi, ale człowiek podobno uczy się całe życie.

witam mam też od niedawna takiego i te nadbiegi są naprawde,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...