Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podgrzewanie tylnej szyby


borekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

No i mamy pierwsze mrozy i pierwsze niespodzianki.

Zauważyłem, że podgrzewanie tylnej szyby coś słabo u mnie działa.

Przy wszystkich poprzednich samochodach po chwili od włączenia podgrzewania tylnej szyby w okolicach "drucików" zaczyna się odparowywanie, które dość szybko się rozszerza.

Przy oblodzeniach szyby bez problemu lód po chwili zaczął się topić.

 

Przy moim Qashqaiu i póki co tylko oszronieniu szyb, po włączeniu podgrzewania nie widzę aby cokolwiek się działo.

Czy ma ktoś podobne problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm u mnie w tegorocznym QQ działa bez zarzutu: przy zaparowanej/oszronionej szybie dosyć szybko (w ciągu 1-2 minut) pojawia się efekt, chwilę potem szyba jest czysta.

 

Serwis?

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

No i mamy pierwsze mrozy i pierwsze niespodzianki.

Zauważyłem, że podgrzewanie tylnej szyby coś słabo u mnie działa.

Przy wszystkich poprzednich samochodach po chwili od włączenia podgrzewania tylnej szyby w okolicach "drucików" zaczyna się odparowywanie, które dość szybko się rozszerza.

Przy oblodzeniach szyby bez problemu lód po chwili zaczął się topić.

 

Przy moim Qashqaiu i póki co tylko oszronieniu szyb, po włączeniu podgrzewania nie widzę aby cokolwiek się działo.

Czy ma ktoś podobne problemy?

Coś masz nie tak. U mnie szybko robią się mokre paski. Nie przyglądałem się ale chyba kwestia 1-2 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej, i jak problem z szybą? Ja chyba mam to samo, nie widac w ogóle efektów podgrzewania tylnej szyby. Auto odebrane 3 dni temu od dealera. Jadę w środę do Krakowa i może coś wymyślą. Mam nadzieję że to tylko kwestia podpięcia i nie trzeba będzie szayby zmieniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...