Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Witam pytanie odnosnie zmian w y61 po lifcie


Gość Rat-med5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czym się różni w szczegółach patrol y61 z przed liftu od tego po lifcie muszę kupić kilka części i mam problem!! głównie chodzi mi o części zewnętrzne listwy na nadkolach itp wersja 5d

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety nie opiszę Ci różnic ale za to mam komplet plastików i metalowych wzmocnień tylnego zderzaka do wersji po lifcie (po 2003) w bardzo przyzwoitym stanie (zdemontowane bo został zmieniony zderzak na offroadowy).

Sprzedaję za bezcen bo leży mi to wszystko u mnie w piwnicy :-)

Model 5d lakier bordo.

Szczegóły na priva lub

mateuszwarszawa@op.pl

pozdrawiam

ps. o który lift Ci chodzi? Po 2003 czy po 2005? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę na zdjęciach (a mam u siebie w piwnicy) to brakuje Ci między innymi tak zwanego "kła" czyli metalowego wzmocnienia pod plastik zderzaka (Twoja przedostatnia fotografia).

Jeśli Cię to interesuje to tutaj link do mojej aukcji na allegro (aukcja zakończona) - jeśli chcesz mogę wystawić ją ponownie lub mogę Ci sprzedać "kieł" bezpośrednio.

http://allegro.pl/show_item.php?item=1261035941

 

Z tego co zauważyłem to masz bardzo nietypowy egzemplarz, po lifcie powinieneś mieć zintegrowany fragment plastikowego narożnika z chlapaczem (a na zdjęciach widać że masz oddzielny chlapacz "dyndający" - to ten czarny fragment z napisem "nissan").

Tutaj link do zdjęcia całego elementu po lifcie:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1261035956

 

Bron boże nie namawiam na kupno ode mnie, nie wiem czy nie masz założonego całego tylnego zderzaka od modelu sprzed liftu?

Jeśli się mylę to pewnie ktoś mnie poprawi :-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...