Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowe radio mp3


MAREK73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe radio to najsłabszy punkt tego auta. Żałuję, że nie zamówiłem NC.

W starym aucie miałem o połowę mniejszego Clariona i znacznie lepiej trzymał fale.

To gubi mi nawet RMF kę w mieście. Może ktoś montował lepszą antenę ?

 

może to jakaś opcja jest wyłączona albo została przez przypadek, ja miałem tak na drodze Kraków - Rzeszów jednym razem wyjechałem spoko wszystko działało nawet zapomniałem że radio działa a na drugi raz coś się bawiliśmy radiem i 10 km od Krakowa cisza i trzeba było ręcznie szukać jakieś stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie odnośnie nowego radia w Acenta po fl tego bez zmieniarki - czy można zaprogramować szybkie wybieranie nr telefonu np. pod klawiszem numerycznym. 1 - Babcia 2 - Mama itp. ostatni - żona :)

Mi przenosi całą książkę z telefonu i kiepsko się szuka, nie dostałem przy tym żadnej instrukcji. Może komuś się to udało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie nowego radia w Acenta po fl tego bez zmieniarki - czy można zaprogramować szybkie wybieranie nr telefonu np. pod klawiszem numerycznym. 1 - Babcia 2 - Mama itp. ostatni - żona :)

Mi przenosi całą książkę z telefonu i kiepsko się szuka, nie dostałem przy tym żadnej instrukcji. Może komuś się to udało ?

A to ciekawe, muszę u siebie zobaczyć bo na razie nie kopiuje mi książki albo nie umiem tego znaleźć oraz zapisuje mi ostatnie połączenia zamiast polskich znaków wpisuje" ?", więc EWUŚ jest EWU? itd. Po wyjściu z samochodu i rozłączeniu połączenia kasują się oczywiście i te wpisy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy stare radia nie były przypadkiem Clariona? :)

ja w tiidzie mam clarion a to takie samo radio więc z deaewoo to jakis kit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich jestem nowy na tym forum i szczęśliwym posiadaczem nissana QQ może nie do końca bo już mam mały problem z tym nowym radiem a dokładnie z cd po włożeniu pierwszy raz płyty coś się stało nie gra cd ani też nie chce oddać płyty :( czy ktoś miał taki problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość aaa1977

Koledzy czy w tym nowym radiu qq acenta macie funkcję podbicia basów ?

Bo jak przełączam w setupie języki góra/dół to przez moment pojawia się ta funkcja (lundness yes/no ?).

Nie mogę jej jednak zaznaczyć. Ma ktoś instrukcję do tego radia ?

Super auto ale radio mnie irytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie. Odtwarzam pliki mp3 z pendriva w trybie "mix". Za każdym razem, gdy uruchamiam QQ pliki są odtwarzane w trybie zwykłym (bez "mix"). Czy jest jakiś sposób na to, żeby radio "pamiętało" o automatycznym przywróceniu trybu "mix" po zgaszeniu i ponownym uruchomieniu samochodu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, przy motorolce z androidem2,2 pobiera książkę ale nie wświetla nazw tylko same numery, przy sparowanej noki n52 idealnie nazwy tez i widzę kto dzwoni na wyświetlaczu radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka, przy motorolce z androidem2,2 pobiera książkę ale nie wświetla nazw tylko same numery, przy sparowanej noki n52 idealnie nazwy tez i widzę kto dzwoni na wyświetlaczu radia.

 

Ja też mam androida 2.2 i mi normalnie wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam androida 2.2 i mi normalnie wszystko działa.

Może zatem zależy od modelu fona albo modelu użytkownika :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Koledzy czy w tym nowym radiu qq acenta macie funkcję podbicia basów ?

Bo jak przełączam w setupie języki góra/dół to przez moment pojawia się ta funkcja (lundness yes/no ?).

Nie mogę jej jednak zaznaczyć. Ma ktoś instrukcję do tego radia ?

Super auto ale radio mnie irytuje.

 

U mnie jest to samo, podejrzewam ze jest jakaś opcja serwisowa czyt. kombinacja przycisków, która pozwala na dostęp do wiekszej ilości funkcji. Fabrycznie marnie to wygląda, brakuj mi opcji RDS wyszukiwania wiadomości np. sportowych itp.

 

28185-BH30A AGC-0070RF

 

dla zainteresowanych:

Wciśnij i przytrzymaj przycisk SETUP i jednocześnie przekręć pokrętło (z prawej) na boki o ćwierć obrotu w każdym kierunku, aż dojdziesz do menu (cztery do pięciu razy)

 

tuataj prezentacja co prawda nie po naszemu ale język zbliżony ;)http://video.yandex....zhye/view/7/#hq

 

 

Dostęp do tego MENU pozwala wł/wył AF i REG oraz ustawić contrast lcd. Można poprzeglądać jeszcze parę innych ciekawych ustawień ale nic poza tym. Nie ma możliwości ustawień equalizera więc szukam dalej gdyż nie ma wątpliwości, że takowa opcja istnieje.

Edytowane przez booyack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy w tym nowym radiu qq acenta macie funkcję podbicia basów ?

Bo jak przełączam w setupie języki góra/dół to przez moment pojawia się ta funkcja (lundness yes/no ?).

Nie mogę jej jednak zaznaczyć. Ma ktoś instrukcję do tego radia ?

Super auto ale radio mnie irytuje.

 

Ja z usb i aux-a nie korzystam - muzykę słucham tylko przez bluetootha z telefonu. Jest to znacznie wygodniejsze, bo wchodzę do samochodu i nie muszę podłączać żadnych kabli. Druga zaleta jest taka, że jeżeli masz telefon na Androidzie to możesz ściągnąć aplikację equalizera z możliwością podbicia basów i ustawienia efektów: http://forum.android.com.pl/f378/app-dspmanager-dla-miui-99148/ . Efekt jest naprawdę duuużo lepszy. Należy tylko zdawać sobie sprawę, że z fabrycznymi głośniczkami cudów nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja z usb i aux-a nie korzystam - muzykę słucham tylko przez bluetootha z telefonu. Jest to znacznie wygodniejsze, bo wchodzę do samochodu i nie muszę podłączać żadnych kabli. Druga zaleta jest taka, że jeżeli masz telefon na Androidzie to możesz ściągnąć aplikację equalizera z możliwością podbicia basów i ustawienia efektów: http://forum.android...dla-miui-99148/ . Efekt jest naprawdę duuużo lepszy. Należy tylko zdawać sobie sprawę, że z fabrycznymi głośniczkami cudów nie będzie.

 

Ktoś może wie ciut więcej na temat tego radia i jego specyfikacji. czy pociągnie jakieś lepsze głośniki czy niezbędny jest wzmaczniacz, jakie głośniki są oryginalnie zamontowane itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...