Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P12 Dla bydgoszczy i okolic , rozwiazanie modul nadmuchu


yanik3

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu padl mi modul sterowania nadmuchem, czyli nie mialem nadmuchu do kabiny, ( mimo ze wiatrak przy wlaczonej klimie dzialal) .

 

Telefon do servisu ( Nissan Yama w Osielsku / Bydg. ) odp: Trzeba wymienic modul , koszt modulu 865pln ...

 

Telefon do firmy NISSCAR w Bydgoszczy, odp : prosze przyjechac , zrobimy na miejscu , koszt 100pln !

 

Podjechalem, wymienili sama plytke , koszt 100pln , czas 10minut !

 

Czasami lepiej omijac servis szerokim lukiem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu padl mi modul sterowania nadmuchem, czyli nie mialem nadmuchu do kabiny, ( mimo ze wiatrak przy wlaczonej klimie dzialal) .

 

Telefon do servisu ( Nissan Yama w Osielsku / Bydg. ) odp: Trzeba wymienic modul , koszt modulu 865pln ...

 

Telefon do firmy NISSCAR w Bydgoszczy, odp : prosze przyjechac , zrobimy na miejscu , koszt 100pln !

 

Podjechalem, wymienili sama plytke , koszt 100pln , czas 10minut !

 

Czasami lepiej omijac servis szerokim lukiem !

 

 

Sam moduł kosztuje 180 PLN w ASO. Więc sam kupujesz, sam wymieniasz. Ja też naprawiałem za 50PLN i pochodził 2tyg. Dlatego kupiłem w ASO nowy i wymiana trwała 15min. Z tego co zauważyłem to moduł został lekko zmodernizowany i ma inny kształ. Byc moze Nissan nauczył się po błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko mnie, w innych servisach jest tak samo...

 

Nisscar to firma ktora zajmuje sie tylko nissanami, spory wybor czesci mechanicznych , blacharskich i tapicerek.Wszystko mozna dostac, jak czegos nie maja sciagaja na zamowienie, ceny bardzo przystepne. A czesci oryginalne. Szef tej firmy tez jezdzi P12 :) i zna jej mankamenty .

Na przestrzeni 2 lat dwa razy korzystalem z ich uslug i jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u Was drozyzna we Wrocku w aso nissan 180zlotowek,ja kupilem uzywke z Anglika za 60zlociakow i smiga juz 2 latka,mozna tez naprawic to w serwisie radio -telewiz.Kazdy elektronik to zrobi zo 30-40.Stary zrobiony i w razie czego czeka na druga szanse!Na forum jest opis jakie zamienniki uzyc.Szerokosci! :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...