Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] woda w tylnych drzwiach!


Gość mconrado79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczow!

mam taki problem mianowicie po wiekszych deszczach zawsze zbiera mi sie woda w tylnych prawych drzwiach!wie ktos moze o co kaman??:)po kazdej ulewie musze od spodu siegnac do drzwi i odgiac uszczelke,i czekac az cala woda zejdzie.inaczej podczas jazdy wyraznie slychac jak chlupie woda w drzwiach!pierwszy raz spotykam sie z takim problemem.moze ktos zna temat bo nie mam pojecia od czego zaczac rozwiazywanie problemu.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności czy dobrze Cię zrozumiałem ale jeśli woda zbiera Ci się całkiem w środku drzwi to znaczy że masz zapchane kanały odpływowe. Ale one są tak duże że nie sposób abyś je przeoczył.

post-23352-048769900 1287677959_thumb.jpg

post-23352-014203600 1287678011_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki.pewnie to jest prawda tylko ze...do tej pory nie wiedzialem ze woda przeplywa przez drzwi i ze sa tam jakies kanaly odplywowe!:)zwroce na to uwage pewnie to jest to...!dzieki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Konjio!zastosuje sie.a mam takie pytanie z innej beczki bo widze ze chyba jezdzisz takim autkiem jak ja..ile pali Twoi nissanik?bo moj miescie pokazuje 10 lub 10,5l dla mnie to troche duzo.a Ty jak sadzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Konjio!zastosuje sie.a mam takie pytanie z innej beczki bo widze ze chyba jezdzisz takim autkiem jak ja..ile pali Twoi nissanik?bo moj miescie pokazuje 10 lub 10,5l dla mnie to troche duzo.a Ty jak sadzisz?

 

niestety tak ma być, 1.8 pali tyle samo lub ciut wiecej od 2.0 :rolleyes2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorry że dopiero teraz odpisuje. Powiem tak w mieście 8,5 litra do 9,5. Na trasie około 7,2 do 7.6 litra. Wiesz co ja jeźdzę na Pb98, i jestem zadowolony jest mniej mułowaty jak na te swoje chyba 117KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...