Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem ze światłami


Gość niko_rz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mam "chyba problem" z przednią lampą w Navarze, otóż nie swieci... sprawdziłem żarówkę i niby jest dobra, co do bezpieczników to chyba sprawdziłem bo na rozpisce na klapce nie ma napisanego który bezpiecznik dotyczy lamp przednich (spr.bezpieczniki w kabinie i pod maską). Więc teraz mam problem... w sumie mógł bym po prosru kupić nową żarówkę ale z doświadczenia wiem że powinno wymienić się obie żarówki (tzn prawa i lewa) a nie chce kupować jakiegoś badziewia za parę zł. a znowu nie bardzo kupować dwie pożądną żarówkę - droższą - jeśłi okaże się ze to nie wina żarówki...

 

Z góry WIELKIE dzięki za pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie możesz stwierdzić, oglądając żarówkę, czy jest spalona czy nie to zamień żarówki pomiędzy lampami i okaże się czy to wina zarówki czy nie.

Zmierz miernikiem czy przy włączonych światłach prąd dochodzi do żarówki (w tej lampie z którą masz problem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak kup sobie chociaż jedną najtańszą żarówkę i woź przy sobie. Nigdy nie wiesz kiedy ci się spali i w razie zatrzymania wymienisz sobie i jedziesz dalej. A potem na spokojnie wymieniasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...