Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sportowy tłumik a nic nie słychać że sportowy


Gość johny2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam do swojego nissana n14 1992.... załozyłem sportowy tłumik(przelotówke) i co najgorsze nie słysze tego dzwieku..... nie widze duzej zmiany.... tylko troche głosniej... a takto nic??????

Wywaliłem katalizator myslałem ze pomoze i nadal nic.... juz sie poddaje..... juz fajniejszy jest głos jak tylko ze głosny sama rurka od silnika..... czy moze tłumik srodkowy blokować głos???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy co - chciałeś pohałasować i sie nie udało?

Weź wiertarke i nawierć pare otworów - napewno będzie głośniej.

Tłumik środkowy raczej głosu nie blokuje.

A najlepiej to zsuń cały wydech przed katalizatorem - będzie głośno a na wysokich obrotach to normalnie NASCAR racing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem taki sredni głosnik... raz mi sie urwało przysilniku i nawet fajny głosik (heee;D) tylko duzo za głosno........ a nic przeciez nie blokuje głosu cały układ wydechowy to przelotówka.... wiec dlaczego jest jak w oryginalnym tłumiku.... no moze troche głosniej ale niezauwazalnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to takiego czegos nie mam..... moze i za słaby silnik...... dzisiaj rurka mi sie oderwała przed tłumikiem srodkowym i warczy jak nie wiem...... moze za słaby silnik zeby wydawac tak pieklne basowe dziweki...... juz sie poddaje nie wiem... przeciez nie ma zadnych blokad same przeltówki a tłumik srodkowy napewno nie moze blokowac bo tez to jest przelotówka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...