Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D40 pożegnanie


Gość taransan

Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

postanowiłem sprzedać swoją "lekko zmodyfikowaną" de40. bardzo lubię swój samochód ale kiedyś musiał nastąpić ten moment:(.

 

rocznik 2005. kupiona w listopadzie w salonie Oddyssey w Warszawie. tamże serwisowana do końca gwarancji. samochód jest garażowany od początku.

nigdy nie uszkodzony wypadkowo. nigdy nie miał poważnych awarii. brał udział w programach wymiany wadliwych części. wymieniłem koło dwumasowe

na nowe. przejechałem szczęśliwie trochę ponad 160 000 km. dbałem o samochód. żadnego topiena i głębokiego błota. wożę nią sprzęt do nurkowania

i wino na własny użytek:). Była m.in. w Pirenejach i Andaluzji; dowiozła mnie kilka razy do Norwegii oraz do Francji. zwiedziłem nią ostępy Toskanii i różne

inne miejsca na południu EU. znają ją na Mazurach i Kaszubach. wszędzie spisywała się bardzo dobrze. żal się rozstawać ale już ku innej pannie oczy strzelają:).

 

pali w/g mnie dobrze. po mieście ok. 12 l/100 km. w trasie jeżdżę max 120 km/h- spalanie ok. 10 l. wczoraj na baku paliwa z Italii śmignąłem 780 km.

 

zawieszenie OME full opcja, resory +400 kg. na pakę wchodzi 1000 kg.

opony MT BFG + 16 calowe stalowe Dotz + pełen zapas (wiszący na klapie)

zderzak przedni ARB + odbijacze + Hella Luminator + reflektory przeciwmgielne

zderzak tylny z zawiasem na oponę (produkcja kolegi z warsztatu 4x4)

osłony Asfir (przednia połączona ze zderzakiem)

snorkel safari

zabudowa paki + wanna (+ c chanel)

konsola dachowa (+CB+oświetlenie LED) CB wyprowadzone na dach

Webasto + pilot z programatorem do 1000 m

na podłodze wyłożona guma na całej wewnętrznej powierzchni (wygodniej się sprząta)

radio Pioneer (iPod, inne odtwarzacze, CD, SD, etc.)

zaimpregnowane podwozie

 

zdjęte stopnie boczne. planowałem progi pod HiLifta. w zderzaku można zamontować wyciągarkę. w planach miałem też drugi zbiornik paliwa.

 

oczywiście przygotuję komplet zdjęć, tylko ją odpicuję po powrocie z urlopu. odpowiem na dodatkowe pytania. zainteresowanych proszę o kontakt

na prv.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, tym razem Toyota FJ Cruiser w wersji manualnej, 2010. za 2 miesiące pod drzwiami. potrzebuję czegoś innego a potencjał tego samochodu

mnie zadziwia. inspirujące są doniesienia z USA- co robią ludzie z tym autem. pierwsze co zrobię to założę drugi zbiornik na paliwo i zmienię trochę zawias.

to tyle:). teraz Toyota. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...