Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cięgno przy kole


Pilot9314

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was koledzy :) dzisiaj podczas mycia samochodu zauważyłem że przy lewym tylnym kole wypieły mi się jakieś przewody elektryczne ale je wpiałem na miejsce natomiast zauważyłem że wypadlo jakieś cięgno (popychacz) nie wiem od czego to bo na pewno nie od ręcznego przy prawym kole z tyłu tego nie widac pomocy co to mozę być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primerka to Listopad 2002 model (p12) na łącznik mi to nie wygląda ten element znajduje sie tylko po lewej stronie ;/ i nie ukrywam że jest to troche gó*** część bo znajduje się w plastiku a całość wygląda na dość delikatną konstrukcje...hmm macie jeszcze jakies pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wina nie doczytalem modelu. Na pewno kloledzy sie wypowiedza ale tak sie zastanawiam czy to nie bedzie od samopoziomowania xenonow. Wiem ze w primerze jest to montowane na tylnej belce. W rozbitej Audi A6 widzialem to do samopoziomowania z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki za naprowadzenie tak mam xeonony a jeszcze jedno pytanko czy między tą belką a tym cięgnem powinien być jakiś gumowy stabilizator w miejscu gdzie obie te części się łączą bo u mnie nie ma jak włożyłem to w to miejsce tojest to dośc mocno luźne :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...