Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Wycieraczki - brak 1 biegu


kolmar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Auto moje bylo wyposazone w czujnik deszczu. Musialem wymienic szybe i zalozylem zwykla bez sensora. Teraz nie mam tzw. 1 biegu wycieraczek - tego z regulacja predkosci. Czy mozna w jakis sposob obejsc brak czujnika tak aby chodzily wycieraczki na wszystkich biegach? Bardzo prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No wlasnie nie probowalem bo nie wiem czy uda mi sie go po pierwsze estetycznie wkleic a po drugie nie wiem czy bedzie dzialal bez tego "okienka" w szybie. Poza tym nie mam go. Kupic takowy mozna na Allegro, ale wolalbym jakos go ominac tak zeby jednak bez niego wycieraczki dzialaly poprawnie.

 

I co nikt z szanownych forumowiczów nie spotkał się z takim problemem? Proszę o pomoc.

 

Wkleic nie mam jak bo mam teraz szybe zwykla bez obudowy na lusterku. Dodam ze przelacznik reaguje na zmiane predkosci scierania na 1 biegu. Tzn po przekreceniu raz sciera i koniec i ponowne przekrecenie go w dowolna pozycje powoduje to samo czyli 1 cykl wycierania. Moze jest jakas mozliwosc poprzez moze jakis przekaznik uruchomienia tego tak zeby scieralo caly czas ale powoli.

 

Nie musi byc nawet regulacji predkosci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...