Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kabel do diagnostyki d22


jasiek22

Rekomendowane odpowiedzi

To powinieneś mieć 16-pinowe trapezowe gniazdo OBD II, ale musisz sam sprawdzić, z Navarami jest trochę inaczej niż w 'zwykłych' nissanach; ja na przykład powinienem mieć w swoim 16-pinowe gniazdo (ponoć montowane w nissanach od '99) a jednak mam 14-pinowe prostokątne gniazdo OBD I.

Tak czy inaczej na allegro masz sporo kabli do wyboru jednak nie liczyłbym bym, że przy pomocy dostępnych darmowych programów diagnostycznych uda Ci się połączyć z ECU - brak zaimplementowanych odpowiednich protokołów i kompatybilności z konkretnymi ECU.

Mi udało połączyć się tylko z centralką airbag, co do ECU to program go widzi jednak nie da się ustanowić połączenia.

Na forum masz oddzielny dział poświęcony diagnostyce komputerowej - tam znajdziesz sporo informacji oraz linki do darmowych programów diagnostycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uncle-benz

witam , mam trapezowe gniazdo 16 pin , ale jakim programem wykasowac bledy np. abs lub airbag ?

 

gdzie znajde taki program ?

 

i jak by ktos mogl czolowom szybe przy swoim d22 zmierzyc ? przeciesz jeszcze niema zimno zeby wysc z samochodu i krotko metra przylozyc (hehe)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę diagnostyka komputerowa - ja z 16 pinowym nie miałem do czynienia w nissanach więc nie pomogę ale w tym dziale masz wszystko co potrzeba.

PS.: chciałem iść zmierzyć Ci tą szybę ale zaczęło lać jak cholera :wacko:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość uncle-benz

za***isty wasz forum , do dzis nikt nie umial szyby od navary zmierzyc , ale to nic chlopaki na motot-talk.de pomogli ruckzuck

 

to juz nawet o skrzynie w automacie nie pytam hehe

 

a gdzie tu sie account maze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...