Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] Info o spalaniu podczas jazdy


clint

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!w mojej primerce p12 2002r,2.2dci,jak sprawdzam w info spalanie na setke zawsze pokazuje mi 7.2l,i nigdy się nie zmienia bo obserwowałem!czym to jest spowodowane?może tym że mam nie wyzerowany licznik A lub B(to te mniejsze liczniki nie główny tak dla jasności),tam jest ponad 5000tyś km nabite i może liczy średnią z tego wyniku? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!w mojej primerce p12 2002r,2.2dci,jak sprawdzam w info spalanie na setke zawsze pokazuje mi 7.2l,i nigdy się nie zmienia bo obserwowałem!czym to jest spowodowane?może tym że mam nie wyzerowany licznik A lub B(to te mniejsze liczniki nie główny tak dla jasności),tam jest ponad 5000tyś km nabite i może liczy średnią z tego wyniku? :|

 

 

Pisz wszystkie swoje problemy w jednym temacie, bedzie porzadek. U mnie trzeba wybrac reset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zresetuj ustawienia w kompie to ci pokaze ile ci pali skoro 7,2 cipokazuje to pewnie jest to srednia z dluzszego czasu

licznik A i B nic nie ma do sredniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zaraz pod wynikiem średniego spalanie masz opcje do wyresetowania tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.dzieki spróbuję jak mówicie z resetem licznika przy spalaniu :) co do podświetlania monitora to wiem że przygasa automatycznie po włączeniu świateł,tylko mnie to denerwuje że muszę go rozjaśniac za każdym razem!mam stary tym wyświetlacza ,w kolorze żółtym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...