Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zakup X traila


Gość Rony 16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uzytkowników. Juz raz prosiłem o pomoc - z tamtego zakupu nic nie wyszło . Dalej chcę kupić x traila . Znalazłem taka ofertę http://moto.allegro.pl/otomoto-nissan-x-trail-2-2-diesel-serwisowany-i1282083041.html . Co o tym sądzicie. Zaleta dla mnie że jest z Wrocławia. Wiem że na kontrole w autoryzowanej stacji na Bielanach Wrocławskich nie mam co dużo liczyć. Może więc jakaś pomoc forumowiczów. Przebieg dosyć duży , troche mnie dziwi iż przy kierownicy są przyciski sterujące radiem etc, z tego co widziałem to nawet niektóre roczniki z 2003 roku tego nie mają. Ale może tak ma być. z góry dzieki za jakiekolwiek uwagi , opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jak wróżenie z fusów.... Przebieg 8 letniego dizla z Niemiec to wg sprzedającego ponad 200 tys km. I dużo to i mało. Cena dość wysoka. Bez podniesienia go na podnośniku, postawienia na kanał, sprawdzenia w komputerze i zrobienia jazdy testowej wszystko co tu zostanie napisane to fantazje będą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przebiegiem i rocznikiem to przynajmniej o 4 kawałki za dużo. W kwietniu kupiłem taki sam model całkiem fajnie utrzymany, jak dotąd jest wszystko ok. Co do sterowania w kierownicy to tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki - czyli dzwonię do gościa , po primo - stan techniczny sprawdzić, sekundo jak będzie w miare ok to negocjuję cenę. jeszcze raz wielkie dzięki

Tylna klapa na pewno malowana!!!!!- listwa z lampą oświetlenia oryginalnie nie jest w kolorze nadwozia - brak znaczka Dci na klapie.

Generalna zasada - handlarz ZAWSZE oszukuje. Liczniki kręca WSZYSCY!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylna klapa na pewno malowana!!!!!- listwa z lampą oświetlenia oryginalnie nie jest w kolorze nadwozia - brak znaczka Dci na klapie.

Generalna zasada - handlarz ZAWSZE oszukuje. Liczniki kręca WSZYSCY!

 

Faktycznie,pierwszy raz widzę X-traila ,ktory ma pomalowaną w kolorze auta listwę nad tablica rejestracyjną.Natomiast znaczka DCI nie ma bo miec nie może..W tym aucie nie ma silnika DCI tylko DI.X-traile z silnikiem DI produkowane do 2003 nie miały z tylu znaczka z oznaczeniem silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spostrzegawczy kolega:) Mój też miał klapę malowaną i nawet szybę zmienianą. Właściciel twierdził, że kamień ok kosiarki żyłkowej tak zrobił- może to ściemna, może nie. Najważniejsze to podnieść klapę tylną i zdjąć uszczelki- jak są ślady po zgrzewach tzn. że nie był tam szpachlowany, więc mogła być tylko klapa puknięta.

Ja raz kupiłem auto od handlarza (vw passat) i więcej tego nie zrobię!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik szyby można posprawdzać po nadrukach na szybach, jeśli był klepnięty to i szyba musiała polecieć. miernik grubości lakieru tez dużo powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...