Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan x-trial


Gość hanys49

Rekomendowane odpowiedzi

witom wszystkich posiadaczy tak fajnego autka jak ten sów,x- trial .Tydzień mam go bezwypadek,poj,2,5 benzyna zagazowany swieżo silnik ogień 165 koni powyżej 120 ale wymiata.To moje prawie 40 autko,córa ma celike 175koni,ale to sie zbiera prawie jak to.Teraz tylko wymiana olejów przebieg 94 tys,niewiem co z olejem w skrzyni mam automata jeśli ktos wie czy trzeba wymieniać to tyle na poczatek/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witom wszystkich posiadaczy tak fajnego autka jak ten sów,x- trial .Tydzień mam go bezwypadek,poj,2,5 benzyna zagazowany swieżo silnik ogień 165 koni powyżej 120 ale wymiata.To moje prawie 40 autko,córa ma celike 175koni,ale to sie zbiera prawie jak to.Teraz tylko wymiana olejów przebieg 94 tys,niewiem co z olejem w skrzyni mam automata jeśli ktos wie czy trzeba wymieniać to tyle na poczatek/

Witam , jeśli skrzynia w automacie to napewno wymiana oleju i byc może filterka ale jeszcze nie teraz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że podczas zakupu mojego (zakup 2005, rocznik 2004 grudzień) nie było tych benzyn 2,5... osiągi za***iste, a spalenie prawie identyczne !

 

na szczęście zamierzam jeździć T30 jeszcze przez długi czas, więc jak nadarzy się okazja (jakiś większy remont) to będę szukał tej jednostki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...