Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klakson w T30


Gość rysieks

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Przed 2 miesiącami kupiłem X-a T30 z 2005r2,2 cD 136KM. Szukam w nim klaksonu, bo nie daje żadnego sygnału. W/g mnie powinien być z przodu w okolicy chłodnic, ale go tam nie ma. Szukam wolnego kabla i też nie mogę znaleźć. Wiem że samochód miał przygodę u poprzedniego właściciela we Francji, rozbity prawy przód. Naprawiany był chyba w Polsce. Wydaje mi się że podczas naprawy klakson nie został założony. Nie pokazuje również temperatury zewnętrznej. W którym miejscu zainstalowany powinien być czujnik temperatury ? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trąbek szukaj w załączniku. Obok na kablu powinien być czujnik temperatury zewnętrznej ( to czarne podłużne z dziubkiem na końcu ). Pozdrawiam. http://img521.imageshack.us/img521/8107/trbkiiczujniktemp.jpg

Dzięki serdeczne.

Niestety nie ma tego czego szukam. Zdejmę zderzak by szukać po kablach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

odgrzeję temat, po ostrym trąbieniu mojej małzonki, które uchroniło auto przed naczepą TIRa przestał działac klakson. bezpiecznik pod maską sprawdzony, w kabinie nie ma bezp., czy ktos ma pomysl co moze byc przyczyną?

oberwaly sie kable przy klaksonach zapewne jeden duzo wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...