Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klatki bezpieczeństwa , rozpórki kielichów,półklatki, pałąki


Gość CZAJNIK

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli jest ktoś zainteresowany to wykonuje do każdego samochodu... więcej info na PW, gg, lub tel.

 

przykładowe fotki u mnie na stronie.

 

(sorry to może nie ten dział ale to bardziej do sportu pasuje niż do działu sprzedam kupie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Możesz mniej więcej określić jaka klatkę montował byś do 100 nx ?? Może coś w stylu rollbar`a + wzmocnienia na drzwi. Ewentualnie podać koszt takiej klatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chodzi Ci bardziej o półklatkę

czyli pałąk głowny ,podpory tylne i przekątna a nie za bardzo rozumiem jakie wzmocnienia na drzwi masz na mysli bo jesli jest to półklatka to gdzie jest przednie mocowanie rury wzmocnienia drzwi?? to troszkę bez sensu.

wzmocnienie na drzwi robi sie przy pełnej klatce na pałąku bocznym.

 

owszem gdzies w niemieckiej tuningowej gazecie widziałem że idzie rura do przodu do progu tyle ze to więcej krzywdy przy docznym dzwonie moze zrobić niz pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chodziło mi raczej o coś na kształt wzmocnień chroniących głowę przy dachowaniu tylko wewnątrz pojazdu. Rozwiązanie podobne jak w kabrioletach. Jak wiadomo nissan 100nx zapewnia niskie standarty bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tzw. roll bar : pałąk błówny i dwie podpory tylne + ewentualnie przekątna dla znacznego usztywnienia konstrukcji....spoko bez problemowo do ogarnięcia... jak coś to pisz PW

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...