Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lampki oświetlenia w drzwiach


Gość fdemaire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym w moim NOTKU założyć oświetlenie w bocznych drzwiach,takie np jakie miałem w swojej Lagunie II (zobacz załącznik)

Dlaczego to nie było zrobione seryjnie? tego nie wiem, prawdopodobnie oszczędność

Fakt pozostaje faktem ze takiego oświetlenia nie mam (przynajmniej w wersji Acenta)

Czy ktoś z kolegów już myślał nad tym a może już zrobił?

Mile widziane wszystkie pomysły i doświadczenia

 

POZDROWIONKA

post-36840-046801200 1288377469_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś myślał nad tym ,czy się zastanawiał.Mógłbym też powiedzieć Łada też miała taką lampkę a Nissan nie...tylko po co mi one?Roboty na prawdę kupę ,jezeli by już się wziąć za to,a co zmieni ich obecność?...wiem,wygląd,BHP i tede...uważam to za nie potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie miałem jakoś problemów z wysiadaniem w ciemności z notka :rolleyes: a jeśliby uznać, że takie lampki mają poprawić bezpieczeństwo (widać uchylone drzwi, mniejsze ryzyko najechania) to równie skuteczną rolę spełnią zwykłe odblaski (lub folia odblaskowa) umieszczone na rantach i od wewnątrz drzwi, dużo roboty (wycinanie otworów w plastikach, mocowanie, przeciąganie okablowania, podłączanie) większe ryzyko,że coś siądzie w instalacji, ja bym sobie odpuścił. Z podobnego założenia wyszedł chyba producent, bo nie montuje ich w żadnej, nawet najbogatszej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki...czy one są aż tak konieczne? Q7 np ma podświetlane progi...ale po co? :) Odblaski owszem mogą się przydać (w Polonezie były takie czerwone wystające trójkąciki) i myślę o takowych. Może nie o plastikowych a kawałki folii zgrabnie wyciętej w odpowiednim kolorze. Mam profesjonalne folie odblaskowe Oralite 5700, którą pokrywane są znaki drogowe (gwarancja na 7 lat) więc coś takiego...czemu nie. :) Czerwony lub pomarańczowy taki odblask na dolnej krawędzi drzwi-jak najbardziej...będzie bezpieczniej by night. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak sami zauwazyliscie w temacie nie ma cos takiego jak : czy jest potrzebne czy nie, dla niektorych bedzie to potrzebne a dla innych odwrotnie, w koncu kazdy z nas inaczej podchodzi do tych samych spraw, i bardzo dobrze...

Tak powinno byc

Ja tylko pytalem czy ktos juz to przerobil i prosilem o jakies wskazowki, wam wydaje sie to zbedne a akurat ja mam chec, czas i pieniazki aby to zrobic

Bedzie to dla mnie przyjemnosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz każdy z nas ma takie samo podejście :D no ale jeżeli masz ochotę to zrób i pochwal się ,miło będzie pooglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...